2010 Akrep Burcu Tarot Ve Açılımı

Salvo

Kayıtlı Üye
s6so.jpg
sqnsor.jpg
s2so.jpg
maj01so.jpg
w4sor.jpg
c9so.jpg

Gelecek parlak. ektiğinizi biçme zamanı. fakat ilişkinizde çelişki yaşıyorsunuz.
Monotonlaşan hayatınız renklenecek. 2010 un size getirdiği süprizlerden faydalanın. Kararmsarlığı bırakın ve objektif bakın hayatınıza.

Akrep Burcu
Derin düşünen ve derine inen yönünüz 2010 da daha etkin. Ama ben tavsiye etmiyorum.
Herşeyi kontrol etme yapınızda bazen bunaltıyor.
Hiçbir derdiniz yokmuş gibi sakin dursanız daaslında içinizde fırtınalar kopar.
Gizemli bir yapınız var. Sizden iyi sırdaş olur sevgili Akrep Meleği.
Aslında çok şüpheci olmasına rağmen bu duygularını da belli etmez. Tam onu tanıdığınızı sandığınız bir anda Akrep Meleği henüz hiçbir şey bilmediğinizi anlamanıza neden olacak bir davranışta bulunabilir.
Onunla kırk yıldır evli olsanız yada arkadaş olsanız bilesadece onun görmenize izin verdiği yanlarını görebilirsiniz. Her zaman kendisine sakladığısizin asla göremeyeceğiniz ve dokunamayacağınız bazı şeyler olacaktırJ
2009 ektiklerinizin biçeleceği bir dönem..
Üzenler olmayacak değil ama siz güçlü görünün. Yoksa sağlam görünen o bünyeniz bozulabilir.
Çalışmayı seven bi yapınız var. Tembellik size göre değil. Ama dinlenme zamanı geldiğinde kendinizi ihmal etmeyin.
Herşeyinizi ortaya dökmüyorsunuz. bu kadar kapanmayın.
Kendinizi yorgun olduğunuz zaman su kenarına gitmenizi tavsiye ediyorum. Rahatlayacaksınız. Sağlık konusunda bacaklara dikkat..
Akrep sözleri: Artık rahatlamalıyım- Yoruldum- Yap
Not:
Akrep Burcu Perisi;ESTRELLA Estrella mitolojide aşkta beklenmedik şans getiren deniz kızlarının yani Ondin'lerin prensesidir

Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar;

* Hayattan büyük zevk alacaksınız
* Hayatın gizemli yanlarını çözeceksiniz
* Sezgileriniz size rehberlik edecek
* Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız

---> 2010 Akrep Burcu Tarot Ve Açılımı

2009 yorumu değilmi bu :S okuyup düzeltmek daha mantıklıydı bence saçma olmuş :S

Adminim Diğer Konuya Böyle Bir Yorum Yazılmıs Aynı Durum Bu Konu İçinde Geçerliyse Kandırıldığımı Düşünüyorum xD

---> 2010 Akrep Burcu Tarot Ve Açılımı

Derin düşünen ve derine inen :D

aynı ben hepsı uyuyor akın sende bendensn :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri