Amerikalılar'ın Kariyer Testi

Efsunkar

Bayan Üye
Bir Amerikan kariyer testi..Basit ama uygulanan ve doğruluğu kanıtlanmış etkili bir test… bir tanesini secin bakalim.

Soru su;

“Kedinin biri agaca cikmis ve inmek bilmiyor… Kediyi o agactan indirmek icin ne yaparsiniz?. ..

” Burada düsünün ve cevabiniza göre kariyer analizinizi asagida bulun…

1-Agaca tirmanirsiniz;
2-Agaca merdiven dayayip tirmanirsiniz;
3-”Gel pisi pisi” diye bagirirsiniz;
4-Disi bir kedi bulup agacin altina getirirsiniz;
5-Itfaiye gibi kurtarici görevlileri ararsiniz;

1-Agaca tirmandiysaniz; Cesur ve giriskensiniz. .. Iyi bir satis temsilcisi olursunuz…

2-Agaca merdiven dayayip tirmandiysaniz; Hedefe nasil ve ne yöntemlerle ulasacaginizi planlayabiliyorsunu z… Iyi bir halkla iliskiler müdürü olursunuz…

3-”Gel pisi pisi” diye bagirdiysaniz; Saflik derecesinde iyimsersiniz. .. Ne yaparsaniz yapin, sakin kendi isinizi kurmaya kalkmayin…

4-Disi bir kedi bulup agacin altina getirdiyseniz;Kendi isinizi kurup cok basarili ve ünlü olabilirsiniz. ..

5-Itfaiye gibi kurtarici görevlileri aradiysaniz; Sorumlulugu baskalarina atmayi iyi beceriyorsunuz. .. Iyi bir üst düzey yönetici olursunuz…

Alıntı

---> Amerikalılar'ın Kariyer Testi

cok enteresan,tesekkurler.
bir muddet evvel yegenimin esi bir is mulakatina gitti, sorulardan biride yer hic cop attinizmi'ydi.
.attim desen yalan atmadim desem yalan,ama soranlar bundan ne cikaracaklar bende merak ettim.

cok enteresan,tesekkurler.
bir muddet evvel yegenimin esi bir is mulakatina gitti, sorulardan biride yer hic cop attinizmi'ydi.
.attim desen yalan atmadim desem yalan,ama soranlar bundan ne cikaracaklar bende merak ettim.

Değerli büyüğüm..Paylaşımınız ve yorumlarınız için asıl ben teşekkür ederim

2-Agaca merdiven dayayip tirmandiysaniz; Hedefe nasil ve ne yöntemlerle ulasacaginizi planlayabiliyorsunu z… Iyi bir halkla iliskiler müdürü olursunuz…

Olabilir bana yakın
Teşekkürler efsunkar :)

Soruyu okudum direk taş atardım dedim.Seçeneklerde yok.

5-Itfaiye gibi kurtarici görevlileri aradiysaniz; Sorumlulugu baskalarina atmayi iyi beceriyorsunuz. .. Iyi bir üst düzey yönetici olursunuz…

Üst düzey yönetici olur mu benden bilemem
fakat sorumluluğu başkalarına atma kısmı kesinlikle doğru. xD

:))Gerçek hayata ne kadar uyar bir test,bilinmez

Hayırlısı olsun.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri