Arkadaşını Nasıl anLatacaksın ? ( Örnek Anlatım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sEmih

Kayıtlı Üye
Konu Başlığı Kimi Anlatmışsanız " Arkadaşınızın Üye Adı " Olmalıdır. Örnegin : dieséL

--------------------------------------------- Örnektir------------------------------------------

Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

Foruma Üye Olduğum Tarihten Bu Yana Her Zaman Sıcak Davrandı , Özel Yaşantımdaki Sorunlar Ve Forumda Karşılaştıgım Sorunlarda Varlıgını Hissettirdi Ve Fikirleri İle Bana Destek Oldu. Rakip Futbol Takımımı Tutuyor Olsa Bile Sampiyonluğu Kaçırdıgımızda Yine Üzülmemek İcin Ben Tebrik Etsem Bile Bunu Görmemezlikten Gelerek Konuyu Degiştirdi. Forumda Yapmış Oldugum Paylaşımlarda İlk o Yorum Yazar , Forumda Sorduğu Sorulara En Açıklayıcı Cevapları o Verir. Beraber Fikirlerimizi Ortaya Koyar Tek Bir Konu Altında Sizlerle Paylaşımlarınızı Sunarz. Yaşadıgım Aşkta , Yaşadıgım Acıda , Yaşadıgım Seviçte , İmzamı Attıgım Forum Konularında Hep Onun Desteği Oldu. Sanalda Olsa Benim İçin Asla Degişmeyecek En İyi DuslerForum Arkadaşım..

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

Benim En İyi Arkadaşım, Forumda Yardım Sever , Katılımcı , Paylaşımcıya Emek Veren Üyeye Destek Veren. farklı Bölümlerde Bir Çok Kİşinin Sevgisini Kazanmış , Onlar İle Aynı Çatı Altında Bulunmaktan Mutluluk Duyan Birisi. Bunun En Büyük Göstergesi , Tanımadıgı Üyelere Bile Özel Ayrıntılı Cevap Verip Ve Onlara Yardımcı Olmaya Calışışıdır.

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadıgın Veya Komik Bir Ortak Anınız Varmı ?

" Bu Soruya , Forumda Beraber Yaşamış Oldugunuz Veya Şahit Oldugunuz ( Komik , Şaşırtıcı Veya Garip ) Bir Veya Bir Kaç Anınızı Bizimle Paylaşarak Yanıtlayabilirsiniz.

Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ? " İsterseniz Anlatırsınız Veya Boş Bırakabilirsiniz Bu Soruyu "

---------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri