Atatürk'ün Hayatı(Resimli anlatım)/ Atatürk'ün Hayatı Hakkında(Resimli anlatım)

---> Atatürk'ün Hayatı(Resimli anlatım)/ Atatürk'ün Hayatı Hakkında(Resimli anlatım)

ama turk asilli degiller ailece

dogruumu? gocmenler

---> Atatürk'ün Hayatı(Resimli anlatım)/ Atatürk'ün Hayatı Hakkında(Resimli anlatım)

hayir kendi okdugum yazilardan...

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]- “Konya benim dedelerimin öz vatandır. Onlar, Rumeli’ye Konya’dan göçmüşlerdir.”[/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]- “Konya benim dedelerimin öz vatandır. Onlar, Rumeli’ye Konya’dan göçmüşlerdir.”[/FONT]

Burda anlattığı gibi öz Türk tür konyadan rumeliye göç ettiklerini yazmıştır. Aslı Türk dür sende yurtdısındasın yurtdısındasın diye oralımı oluyorsun onun gibi

ATATURK turkiyede dogdumu?

ben bilmiyorum ve 8 yasindada degilim

o yuzden sana sorayim dedim

asliyla dogdugu yer arasinda fark var.

ben bilmiyorum ve 8 yasindada degilim

o yuzden sana sorayim dedim

asliyla dogdugu yer arasinda fark var.

Asıl ata yeridir. Doğduğu yer doğduğu yerdir. Senin baban nereli ise senin aslın oralı ataların nereli ise sen aslen oralısın

aslen oyle tabi.

Bu durumda bu sözün çürümüş oluyor değilmi :) Bende göçmenim ama özüm Türk

ben aynisini kendim icin diyemicem..ki soyle bana. illa anne baban ve onlarin anesi turk diye; onlarin annesinin annesi acaba nerden gelme

atiyorum belkide hindistandadir

olabilir yani.

ben aynisini kendim icin diyemicem..ki soyle bana. illa anne baban ve onlarin anesi turk diye; onlarin annesinin annesi acaba nerden gelme

atiyorum belkide hindistandadir

olabilir yani.

Yazım biraz uzun ama orada onun dede atalarınıda yazmıştım :)

yok mesela kendimize bakarsak...

dogruya dogru./.buyuk anne anneden sonra bilmiyoruz onun annesi ve ailesi nerden gelme

ornek.

yok mesela kendimize bakarsak...

dogruya dogru./.buyuk anne anneden sonra bilmiyoruz onun annesi ve ailesi nerden gelme

ornek.

Kendi adıma ben biliyorum biraz soy meselesine önem verenlerdenim araştırırım ki öğrenmek hiç zor değil nüfus müdürlüğüne gitmek kafi soy ağacı için. Benim baba tarafım dedem balkan göçmenlerinden balkan savaşlarında Türkiyeye zorunlu göç eden müslüman Türklerden dedemin babası osmanlı zamanında malatyadan bulgaristana sürgün edilmiş anne tarafınıda araştırdım onlarda dedem makedon göçmeni dedemin babası yine osmanlı zamanında makedonyaya Osmanlı topraklarından sürgün edilmiş daha ilerisini bile görebiliosun

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri