Bu Yaz Boyunlar Çok Renkli!

ashli

Bayan Üye
Takılar kadınların her zaman vazgeçilmez parçası olmuştur. Seçtiğimiz aksesuarlarla istediğimiz görünümü kazanabiliriz. Yaz aylarında bronzluğumuzu öne çıkaracak olan renkli tasarımlar bu sene çok moda.

Neon renkler yaz sezonu geldiğinde ayaklarımızı, kıyafetlerimizi, çantalarımızı parlatıyordu. Bu sene boyunlar da neon renklerle parlayacak.

Mücevher dünyasının çılgın tasarımcısı olarak anılan Tom Binns’in renkli ve büyük takıları yaz ayları için mükemmel. First Lady Michelle Obama, Beyonce, Diana Kruger ve Lady Gaga gibi ünlü isimler de Tom Binns’in tasarımlarını tercih ediyor.

Uzun yıllar tasarım ve pazarlama işlerini kendisi yürüten Binns’in, 2004 yılında Dior, Givenchy ve Yves Saint Lauren gibi ünlü markaların mankenliğini yapan ve daha sonra birçok önemli organizasyonun PR çalışmasını yürüten, şimdiki CEO’su Viera Newton ile yolları kesişmiş ve böylece “Tom Binns Design” kurulmuş.

tom_binns_28_d.jpg
tom_binns_d.jpg

tom_binns_1_d.jpg
tom_binns_10_d.jpg

tom_binns_2_d.jpg
tom_binns_20_d.jpg

tom_binns_23_d.jpg
tom_binns_26_d.jpg

tom_binns_27_d.jpg
tom_binns_29_d.jpg

tom_binns_3_d.jpg
tom_binns_31_d.jpg

tom_binns_32_d.jpg
tom_binns_34_d.jpg

tom_binns_4_d.jpg

Forever New

forever_new_17_d.jpg

forever_new_1_d.jpg
forever_new_15_d.jpg

Zara

zara_2_d.jpg
zara_5_d.jpg

Kaynak: Caferuj

---> Bu Yaz Boyunlar Çok Renkli!

bazen hevesleniyrum buyuk saat, buyuk bileklik kolye gozluk vs. ama bana buyuk aksosaris hic yakismiyor :) kibar seyler olacak illa ki tarzimda kibar seyler zaten zarif ince seyler ama bazen hevesleniyorum iste... ama resmen taktigimda yada kullandigimda ben sana ait degilim diyor :) hatta bagiriyor :)

guzel gorunuyorlar sagol ashli, seni ve konularini ozlemissim gercektende, geceleri en cok senin konularini takip ediyordum :)

---> Bu Yaz Boyunlar Çok Renkli!

bazen hevesleniyrum buyuk saat, buyuk bileklik kolye gozluk vs. ama bana buyuk aksosaris hic yakismiyor :) kibar seyler olacak illa ki tarzimda kibar seyler zaten zarif ince seyler ama bazen hevesleniyorum iste... ama resmen taktigimda yada kullandigimda ben sana ait degilim diyor :) hatta bagiriyor :)

guzel gorunuyorlar sagol ashli, seni ve konularini ozlemissim gercektende, geceleri en cok senin konularini takip ediyordum :)
Bende konu açmayı özlemişim :)
Rica ederim..
Konuya gelince güzel görünüyorlar ama bende zarif ve şık takılardan hoşlanırım..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri