cin

yesil83

Bayan Üye
Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

benim icin en iyi arkadsim olma nedeni, gonulden bagimizin olmasi. Sohbetimiz yokken bile kendime cok yakin hissetmis olmam. Baskalarindanda gonulden baglandigim oldu ama yinede cekingen davrandim, ya o benim hissettiklerimi hissetmiyorsa diye ama cin' de oyle olmadi. cok rahat hissediyorum kendimi O'nun yaninda. o yuzden onu cok seviyorum.

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

herkezle iyi anlasiyor olmasi. yardim sever ve cok kibar olmasi

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadıgın Veya Komik Bir Ortak Anınız Varmı ?

pek yok, ama forumda yorumlarini takip ettigim, ilk profiline bilincli olarak girdigim uye. baskalarininkinede girdim ama telefonla bakarken yanlislikla girdim.. yazigi konulari ve yorumlari takip etmek amaciyla profiline girdigim tek uye.

Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ? " İsterseniz Anlatırsınız Veya Boş Bırakabilirsiniz Bu Soruyu "

bana gore yok, baskalarina gore bilmem.

---> cin

Sen Benim Birtanemsinnn Birtanemm :)
Ne Diycemi Bilmiyorum Bile.
ölürüm Sana. hangi kelimeler anlatır bilmiyorum şimdi ama seni o kadar çok seviyorumki.
öyle işte anla

---> cin

Sen Benim Birtanemsinnn Birtanemm :)
Ne Diycemi Bilmiyorum Bile.
ölürüm Sana. hangi kelimeler anlatır bilmiyorum şimdi ama seni o kadar çok seviyorumki.
öyle işte anla

sende benim nazarimda bana yazdigin gibisin o yuzden boyle bir konu actim :)
bende seni cok seviyorum kardesim...:106:

---> cin

yok, birbirimize olmayalim kurban... tek ALLAH'a kurban olalim...

simdi cocuklara filan annem kurban olayim dediginde yada bize ablam derki aman kimse kimseye kurban olmasin, herkes yerinde olsun sag salim olsun :)

bana kurban olup, sen olmazsan artik benim ne isime yarar...
ablamin dedigi gibi sag salim olalim kardes kardes yazisalim :) sonra cok ozlerim ben seni...

---> cin

yesil :)

bu yazışmalar bana yetmiyor bile , dünya gözüyle görmek dahi istiyorum inşallah nasip olursa evlenirsen bile düğüne gelirim :) oynarım neyse yat hadi :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri