Dişi Kartallar Ilk Programını Yaptı

Asi Ruh

Kayıtlı Üye
Gdsc_0002-1.jpg

1903radyo.com`da programa başlayan Dişikartallar grubu üyeleri Derya Akgül ve Perihan Işık`ın konuğu Gülengül Altınsay`dı.

Gülengül Altınsay Dişikartallar ile yaptığı konuşmada;
- BEŞİKTAŞ`LI OLMAMDA BABAMIN ETKİSİ VAR -
“ Çok küçük yaşlardan beri Beşiktaş`a ilgi duydum.Babamın Beşiktaş`lı olması bunun en büyük etkeniydi.Beşiktaş`lılığı yaşayanlar bilir.Babam her konuda çok adaletliydi.Bu bizede geçmiş.Hakem hatalarını görmem ve haksızlık yapıldığını görmem ile Beşiktaş`lı oldum.
- TRABZON SEYİRCİSİNDEN TEPKİ ALMIŞTIM -
“ Ben 89 yılından beri yapıyorum ilk röportajımı Ferdinand ile yaptım.Başlangıçta futbol çok erkeklere egemen bir alanda olduğu için bir kadının yorum yapabilmesine alışmaları biraz zaman aldı.Ama genel anlamda Türkiye`de buna alışıldı.Trabzon`un seyirci yapısı ile ilgili yazı yazmıştım.Trabzonda konuk takımın taraftarı alınmıyordu.Bende bunun ile ilgili bir yazı yazdım.Türkiye`nin her yerinde siyah beyaz bayrak var burda neden yok.Bunun üzerine gazeteye inanılmaz mailler gelmiş.Çok tepki göstermişler.O gitsin evinde yumurta pişirsin gibi…Şimdi bunlarda yavaş yavaş düzeliyor artık.
- TRİBÜNDE KADINLARA YER VERİLMELİ -
“ Tribünlerde kadın oluşumu olması gerekiyor.Kadınlara tribünlerde yer verllmeli diye düşünüyorum“
- İNÖNÜ STADININ DEĞİŞMEYE İHTİYACI VAR -
“ Stad projemiz vardı.Bu konuda çok iyi çalışmalarımız vardı.Kendimizi iyi anlatamadık sanırım ve seçilemedik.İnönü stadının değişmeye ihtiyacı var.“
- KADINLARIN ELİ DEĞMESİ GEREKİYOR KULÜPLERE -
“ Kadınların farklı bir yapısı var.Yönetimlerde kadınların daha çok olması lazım.Yönetimde olsaydım çok aktif görev alacaktım.Revna hanım çok iyi başladı umarım böle devam eder.Kadın elinin değmesi gerekiyor kulüplere.
- DEMİRÖREN`İN HATALARI BİRTANE DEĞİLDİ -
“ Yıldırım Demirören`in hataları birtane değildi.Maddi konularda çok hata yaptılar.Çok para harcanır ama sonuçta bir getirisi olmalıdır.Çok borçlanmamıza rağmen getiri gelmedi.Alt yapıda ileriye dönük birşeyler olmadı.Paralar çar çur edildi.Hiç kimse Beşiktaş`ın parasını çar çur edemez.Transferler akıllıca olmalıydı.Bugüne kadar yaptıklarını yapmamaları gerekiyor.Çalıştıkları menajerleri değiştirmeleri gerekiyor.Taraftar ve diğer camialara karşı saygınlığını yeniden kazanması gerekiyor.Fevri yapılan açıklamalardan kaçınılması gerekiyor.“
- REVNA HANIMDAN TEKLİF GELSE KABUL EDERDİM -
“ Revna hanımdan teklif gelse tabii ki yardımcı olabilirim.Ama sonuçta gazeteciyim.Seçimde de seçilseydik gazeteyi bırakacaktım.Hem gazeteci hem yönetici olamazsın.İstişare Kadın Heyetinin olmasını olumlu buluyorum“
- AMATÖR BRANŞLARA SAHİP ÇIKILMALI-
“ Beşiktaş yönetiminin amatör branşlara desteği artması gerekiyor.Sporcuların iyi çalışması için maddi sıkıntılarını karşılamaları gerekiyor.Çünkü insanlar aldıkları para ile geçiniyor.Sporcuların şuan da istedikleri tek şey maaşlarını zamanında alması.Beşiktaş yönetimi umarım sadece futbol değil voleybol,basketbol`a sahip çıkar.“
Haber1903

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri