Fener Kupada Çeyrek Finalde, Yara Bandı !

Buğra1

Kayıtlı Üye
3rbl2.jpg

---> Fener Kupada Çeyrek Finalde, Yara Bandı !

twitter'da #fatihteriming resimleri ile baya bi eğlendik dün :pp çok zekiceydi :D

O çakmağı, taşı ya da parayı atan kişileri yargılayıp ayıplayacağımız yerde kaşı açılan birinin yarasının üzerinde yapıştırdığı bant ile alay eder olduk.

O kadınların, çocuklarının ya da eşlerinin kaşları açılsa idi, aynı tepkiyi verirler miydi acaba ?

Empati yapabilmek, bizi insan yapar...

O çakmağı, taşı ya da parayı atan kişileri yargılayıp ayıplayacağımız yerde kaşı açılan birinin yarasının üzerinde yapıştırdığı bant ile alay eder olduk.
O kadınların, çocuklarının ya da eşlerinin kaşları açılsa idi, aynı tepkiyi verirler miydi acaba ?
Hasan Şaş'ın da kendi elini yaraladığı kameralar tarafından tespit edilmiş dedikodusu var duydun mu :)
Burada insan sağlığı değil insan karalaması söz konusu. Kedi şeyini görmüş hesabı Terimin ki de. Sorsan adını İmparator derler

kelimelerine dikkat et.. daha kendi teknik adamıyla 3 yıl önce kendi stadında dalga geçenler şimdi hiç ahlak dersi vermesin ;) niye gerdi seni bu kadar? en azından sizin gibi bir insanın konuşma özrü ile dalga geçmiyoruz.. :) gözaltında çekilmiş fotoğraflarla alay edip facebook profil fotoğrafı yapmıyoruz.. onu yapanlar bunu beğenmez tabii.. görsen hepinizde ahlak paçalardan akıyor da bir tek Fenerbahçe taraftarı terbiyesizlik etmiş... :) hadi canım hadi..

Hasan Şaş'ın da kendi elini yaraladığı kameralar tarafından tespit edilmiş dedikodusu var duydun mu :)
Burada insan sağlığı değil insan karalaması söz konusu. Kedi şeyini görmüş hesabı Terimin ki de. Sorsan adını İmparator derler

Hasan Şaş'ın alnında dikiş var söylentileride vardı dün duydun mu ?

Demek ki delikanlı adam kaşı açıldığı zaman alnı kanadığı zaman kendi halinde bırakıp öyle gezecek. Değil yara bandı, küçük bir bant dahi takmaya hakkı yok.

Yorumunun farkında mısın ?

Hasan Şaş'ın alnında dikiş var söylentileride vardı dün duydun mu ?
Demek ki delikanlı adam kaşı açıldığı zaman alnı kanadığı zaman kendi halinde bırakıp öyle gezecek. Değil yara bandı, küçük bir bant dahi takmaya hakkı yok.
Yorumunun farkında mısın ?

Elini alnına sürüp kan izi çıkardığı söylentileri de var. Sen hangi oyuncuyu gördün dikiş atıldıktan sonra bantla maça çıkan? Hep drama hep drama

kelimelerine dikkat et.. daha kendi teknik adamıyla 3 yıl önce kendi stadında dalga geçenler şimdi hiç ahlak dersi vermesin ;) niye gerdi seni bu kadar? en azından sizin gibi bir insanın konuşma özrü ile dalga geçmiyoruz.. :) gözaltında çekilmiş fotoğraflarla alay edip facebook profil fotoğrafı yapmıyoruz.. onu yapanlar bunu beğenmez tabii.. görsen hepinizde ahlak paçalardan akıyor da bir tek Fenerbahçe taraftarı terbiyesizlik etmiş... :) hadi canım hadi..

Kelimelerimi gayet özenli seçerim ben.

Olayı Fb & Gs tarafına çekme. Yorumumu bir oku bakalım Fenerbahçe geçiyor mu...
Yapılan yanlışa karşıyım. Ne Galatasaraylıların, ne Fenerbahçelilerin futbolcuların ya da teknik heyetin kafasına birşey atmaya hakkı yok, hele ki büyük ya da küçük bir yara da olsa farketmez, tiye almalırının hakkı yok.

Tabii ki legal bir eylem, suç değil, 50 bin kişide bant takıp gelebilir stada.

Mesele başka...

Benim ile konuşur ikende yorumlarına dikkat et ismin her neyse ?
Zıplayıp durma, benide yapmadığım şeyler ile yargılama, ben hangi hoca ile dalga geçmişim, ya da kimin gözaltı resmini profilimde avatar etmişim. !

Kendi adıma konuşuyorum, çoğula ekleyip yorum yapma üzerime lütfen.

Elini alnına sürüp kan izi çıkardığı söylentileri de var. Sen hangi oyuncuyu gördün dikiş atıldıktan sonra bantla maça çıkan? Hep drama hep drama

Ama Hasan Şaş tarafından bir açıklama da var zaten.
Hasan Şaş'dan ahsediyoruz, söylediklerine inanmalıyız. Yıllarca Gs ve Milli takımda oynamış bir futbolcu sonuçta.

Peki şuan ki Hasan'da olan kızarıklık ya da dikiş varsa dikiş her neyse artık nasıl oluştu acaba ? Kendi kendine mi yaptı.

Bir kaç tane kendini bilmezler var bu tarz maçlarda saha birşeyler fırlatıyorlar, ve denk geliyor. ( Gs, Fb, Bjk vs )

Hani öyle bir laf ettin ki, Fatih hoca sanki gösteriş olsun diye bant yapıştırmış gibi...

Bazen küçücük bir cincık bile batsa elimize ne kadar acıyor, adamın kaşına ne geldi bilinmez, belki açıktı kaşı bantladılar. Bilemiyoruz.

Ezeli derbide tribünden gelen bir yabancı cisimle kafasının yarıldığı öne sürülen Galatasaray antrenörü Hasan Şaşın sinirlenip elini yedek kulübesine vurarak kestiği ve kanayan elini başına sürdüğü iddia edildi.
Fenerbahçe cephesi‚ bunu Lig TV kameralarının da görüntülediğini savundu. Aynı zamanda Galatasaray menajeri Şükrü´nün maç boyunca tribünlere arkasına dönüp‚ eliyle 9 işareti yaparak‚ iki takım arasındaki 9 puanlık farkı hatırlattığı ve taraftarları tahrik ettiği ileri sürüldü.
Bu arada Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu‚ Galatasaray Antrenörü Hasan Şaş´a da‚ derbi maçta rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı getirdi.
_
Bahsettiğimiz futbolcu Hasan Şaş evet futbolculuğunu da biliyoruz. Fatih Terim'in yaptığı da aynı senin dediğin gibi. Gerçekten büyük bir dikiş olayı mı yada çok mu küçükte kapatılıyor? Sağlık üzerinden edebiyat yapmayı çok iyi biliriz biz Türkler

Bir tahrik söz konusu olmuş evet, cezayıda aldı zaten Hasan.

Ama şunu sorayım sana, sence Hasan o hareketi yapana kadar kaç tane ana avrat küfür yemiştir, aynı şey diğer takım taraftarları içinde geçerli.

Küfür edince rahatlıyoruz galiba, milli hocalara ve futbolculara küfür etmek hoşumuza gidiyor.

Tahammül edemiyoruz, hiç.

Onu bilmem de Buğra kardeş, acaba sizin hocanızın kaşına bir cisim isabet etse, kanasa kızarsa ve açılsa vs bant yapıştırsa.

Hoca drama yapıyorsun, diye bir yorum getirebilecek misin ?

Hayır.

Tam tersi, sinirleneceksin :) Olay budur hepimiz duruma göre tepki veriyoruz.

Hangi taraftar küfür etmez yedek kulübesinde ki rakip takım teknik adamına oyuncusuna. Hele bu maç bir de Galatasaray maçıysa ve ateşi üfleyerek söndürmek istemeyen adamlar oturuyorsa o kulübe de. Colin Kazım'ın Arenada Kocaman'a yaptığı tepkiyi hatırlıyorsun. Kocaman'ın tavrını da hatırlıyorsun orada olay çıkarması manidardı. Büyüklük budur birazda. Milii takım oyuncusu demişsin Fenerbahçeli futbolculara Milli maçta toplu halde tempo tutulan küfürleri unutmuşsun, mekan ise yine Arena. Ha sen yine de empati yoluyla çözmeye çalışıyorsan olayı bir de Aykut Hoca nın bu durum karşısında bantla çıktığını ve sarı-kırmızı camianın tepkisini düşün. Sen koskoca Fatih Terimsin şahsi görüşüm bu tür olaylara sebebiyet vermeyeceksin

Hangi taraftar küfür etmez yedek kulübesinde ki rakip takım teknik adamına oyuncusuna. Hele bu maç bir de Galatasaray maçıysa ve ateşi üfleyerek söndürmek istemeyen adamlar oturuyorsa o kulübe de. Colin Kazım'ın Arenada Kocaman'a yaptığı tepkiyi hatırlıyorsun. Kocaman'ın tavrını da hatırlıyorsun orada olay çıkarması manidardı. Büyüklük budur birazda. Milii takım oyuncusu demişsin Fenerbahçeli futbolculara Milli maçta toplu halde tempo tutulan küfürleri unutmuşsun, mekan ise yine Arena. Ha sen yine de empati yoluyla çözmeye çalışıyorsan olayı bir de Aykut Hoca nın bu durum karşısında bantla çıktığını ve sarı-kırmızı camianın tepkisini düşün. Sen koskoca Fatih Terimsin şahsi görüşüm bu tür olaylara sebebiyet vermeyeceksin

Olayı saptırıyorsun Buğra. Eskiye dönüyorsun. Bu konu alır başını 1970'e kadar gider. Şuan ki olaydan bahsediyoruz.

Ben genel konuşuyorum, Galatasaraylısı - Fenerlisi - Beşiktaşlısı ayırmıyorum.

Senin zihniyetinide anladım, Fatih Terim isen, bant takmaya hakkın yok.

Haklısın Buğra kardeş. Bu arada Gs-Video formunda Hasanın videosu var ora da belli oluyor yara.

Neyse keyifli forumlar kardeş, germeyelim ortamı :)

Kelimelerimi gayet özenli seçerim ben.

Olayı Fb & Gs tarafına çekme. Yorumumu bir oku bakalım Fenerbahçe geçiyor mu...
Yapılan yanlışa karşıyım. Ne Galatasaraylıların, ne Fenerbahçelilerin futbolcuların ya da teknik heyetin kafasına birşey atmaya hakkı yok, hele ki büyük ya da küçük bir yara da olsa farketmez, tiye almalırının hakkı yok.

Tabii ki legal bir eylem, suç değil, 50 bin kişide bant takıp gelebilir stada.

Mesele başka...

Benim ile konuşur ikende yorumlarına dikkat et ismin her neyse ?
Zıplayıp durma, benide yapmadığım şeyler ile yargılama, ben hangi hoca ile dalga geçmişim, ya da kimin gözaltı resmini profilimde avatar etmişim. !

Kendi adıma konuşuyorum, çoğula ekleyip yorum yapma üzerime lütfen.

haydaa... yorumu oku Fenerbahçe adı geçiyor mu demişsin de bu konu kiminle alakalı pardon? :) kim yapmış bu yara bandını? sarı çizmeli mehmet ağanın kızından mı bahsediyoruz.. fatih terimin taklitleri yapılınca bir şey yok ki bu taklidi yediden yetmişe kadını erkeği herkes yapıyor.. ama taktığı yara bandı tiye alınınca kıyamet koparın.. mesela hala fenev demek çok komik bir olguyken bir insanın özrü ile dalga geçmek normalken ilkokul çocuğu gibi 3 gün sonra alnına yarabandı yapıştırıp ortaya çıkan adama (ki yarabandının ömrü ve işlevini herhalde iqsu 45 falan olan kişiler de biliyordur) takılmak terbiyesizlik.. öylemi? her şeyi bu kadar ciddiye almamak lazım.. komikse hep beraber gülelim ayıpsa hep beraber ayıplayalım.. iki gün konuşulur sonra bu da biter.. yarın Fenerle, sonra beşiktaşla ilgili bir şey çıkar... bu kadar germeye gerek yok.. eğlendik ve bitti.. ;) bir daha da bana karşı yok zıplıyor hopluyor falan dersen ben de kötü kelimeler kullanırım olmaz..

İsmim sibel, nasıl konuştuğumu da iyi biliyorum.. konuyu da daha fazla uzatmak istemiyorum.. hadi eyv..

Empatiye hakkımız varda kıyaslamaya hakkımız yok mu Berat hocam. İki farklı olay iki farklı tepkiyi göstermiştim sana. Olaylar aynı tepkiler farklı. Tam tersini düşünüyorum Fatih Terim isen her şeyi yaparsın biz onu böyle tanıdık. Ortamın gerildiği de yok bugün herkes gergin nedense :)

haydaa... yorumu oku Fenerbahçe adı geçiyor mu demişsin de bu konu kiminle alakalı pardon? :) kim yapmış bu yara bandını? sarı çizmeli mehmet ağanın kızından mı bahsediyoruz.. fatih terimin taklitleri yapılınca bir şey yok ki bu taklidi yediden yetmişe kadını erkeği herkes yapıyor.. ama taktığı yara bandı tiye alınınca kıyamet koparın.. mesela hala fenev demek çok komik bir olguyken bir insanın özrü ile dalga geçmek normalken ilkokul çocuğu gibi 3 gün sonra alnına yarabandı yapıştırıp ortaya çıkan adama (ki yarabandının ömrü ve işlevini herhalde iqsu 45 falan olan kişiler de biliyordur) takılmak terbiyesizlik.. öylemi? her şeyi bu kadar ciddiye almamak lazım.. komikse hep beraber gülelim ayıpsa hep beraber ayıplayalım.. iki gün konuşulur sonra bu da biter.. yarın Fenerle, sonra beşiktaşla ilgili bir şey çıkar... bu kadar germeye gerek yok.. eğlendik ve bitti.. ;) bir daha da bana karşı yok zıplıyor hopluyor falan dersen ben de kötü kelimeler kullanırım olmaz..

İsmim sibel, nasıl konuştuğumu da iyi biliyorum.. konuyu da daha fazla uzatmak istemiyorum.. hadi eyv..

Ya, ona itirazım yok ki tabii konu Fenerbahçe üzerine, ben genelleme yapıyorum, konu Bjk - Gs da olsa aynı yorumu getirirdim. Nasıl Volkan'a atılan rakı şişesine sinirlenip karşı geliyorsam, Fatih terime atılan bir cismede karşı geliyorum.

Sen beni tanımadan bilmeden sanki sizle dalga geçmişim avatarımda ya da facebook profilimde ki facebookm yok, gözaltı fotoloru paylaşmışım gibi lanse ediyorsun.

Buna sinir oldum. Lügatını nasıl ayarlarsan, o şekilde karşılık veririm.

Kiminle nasıl konuşulacağınıda iyi bilirim. Memnun oldum Sibel o halde. İyi forumlar :)

katılıyorum!

Empatiye hakkımız varda kıyaslamaya hakkımız yok mu Berat hocam. İki farklı olay iki farklı tepkiyi göstermiştim sana. Olaylar aynı tepkiler farklı. Tam tersini düşünüyorum Fatih Terim isen her şeyi yaparsın biz onu böyle tanıdık. Ortamın gerildiği de yok bugün herkes gergin nedense :)

Buğra anlıyorum :)

Benim anlatmak istedğim, bu tarz olaylarda empati yaparak konuşmamız, davranmamız gerekir. Her taraf için geçerli bu olay.

Birinin kaşı açıldı mı, sevinecek oh oldu diyecek bir adam değilim ben kendi adıma.

Ve futbol'da sahaya birşeylerin atıldığı bir spor değil. Hangi taraftar yapıyorsa da nezdimde taraftar değildir.

Sen de haklısın, birşey demedim ki :)

Zaten hiçbir Fenerbahçeli bu olaya oh oldu diye yaklaşmadı benim bildiğim. Sadece duruma tepki olarak dalga geçildi. Bunu da biz engelleyemeyiz kendin mahal vermeyeceksin böyle bir olaya. Türkiye'nin büyük bir spor gazetesi de bunu manşet olarak taşımışsa diyecek laf kalmıyor. Taraftar olarak sen ben hepimiz küfür ediyoruz bizler televizyon başında onlar statta farkı yok. Neyse. Geçmiş olsun Fatih Terim !

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri