Formanda Ter Olmaya Geldik

Asi Ruh

Kayıtlı Üye
Beşiktaş’ım seni ben değişmem hiçbir şeye, tat vermiyor inan sensiz geçen saniye… Çok sevdiğim bir beste ile yazıma başlamak istedim… Koca bir sezonu iyisi ve kötüsü ile geride bıraktık ve sezonu bitirdik… maçlar olmasa da her günümüz Beşiktaş ile geçiyor… Gerek besteler gerek videolar gerek organizasyonlar ile her günümüzde Beşiktaş var… Hayatımız BEŞİKTAŞ…
Transfer haberleri,kim geliyor kim gidiyor derken yeni bir sezonu karşılamak üzereyiz. Kombine fiyatlarının açıklanması ile beraber biz taraftarlar sayılı günlerin çabuk geçtiğini anladık ve BEŞİKTAŞ’IMIZIN FORMASINDA TER OLMAYA hazırlanıyoruz. Yeni transferimiz Q7 ile içimiz kıpır kıpır oldu, Beşiktaş’mız için yararlı olmasını ümit ediyorum… Beşiktaş taraftarı için isimler herzaman ikinci planda oldu. Bizler için önemli olan formamızdaki armayı gerçekten taşıyabilEcek ve gerçekten Beşiktaş ahlakı ile oynamayı bilen futbolcular olmasıydı… Yıllardır böyle oldu ve bizden sonrada bu böyle olacaktır… Futbolcumuzu ne zaman nerde nasıl takdir edeceğimizi,ne zaman eleştireceğimizi bilen bir taraftarız biz… İyi günde değil, kötü günde de destek olmasını biliyoruz….
Seni çok özledik Beşiktaş’ım… Bizler seninle aşık olduk, seninle beraber iken ayrıldık… her zaman mabedimizde nefes aldık… Sen başka aşklara benzemezsin ve gerçekten ANLAYAMAZ KİMSE BU AŞKI, bizim dışımızda… Artık 30.000 ler bir araya gelsin, yine desibel rekorları kırsın, hep birlikte atkılarımızı sallayalım… Yer gök SİYAH BEYAZ olsun,yumruklarımız havada olsun… Kombinelerimizi, lisanslı ürünlerimizi alıp hepbirlikte mabedimize yürüyelim istiyoruz…
Bu sezon hepimiz için güzel geçsin,gerçekten adaletin olduğu bir lig olsun… Ayrıcalık değil ADALET İSTİYORUZ… Her maç fair play çerçevesinde oynansın,hiçbir takımın hakkı yenmesin… Tek dileğim bu..
Merve Baydar / Dişi Kartallar

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri