İlk gece hamile kalmak istemiyorum, hap mı kullansam?

Gülümse.

Bayan Üye
Rumuz: Sarı Çiçek

İlk geçe hamile kalmak istemiyorum, hap mı kullansam?

Selam Güzin abla,ben Almanya’ dan size yazıyorum, bu kadar neşeli ve bilgili nasıl oluyorsunuz size anlam veremiyorum bu kadar konunun içinde siz kendi sıkıntınızı unutuyorsunuzdur,bu arada benim konum su evleneceğim ilk günden biraz korkuyorum bu arada doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorum bir ay öncesinden almayı düşünüyorum ama ilk önce haplar şişmanlatmasından korkuyorum arkadaşlarımda görüyorum bayağı kilo almışlar ve ikincisi o hapı yazdırmaya gittiğimde beni muayene ediyorlar mı?ben etmelerini istemiyorum?acaba düşündüklerim çok mu gereksiz​

Evet kızım bunlar yersiz ve gereksiz endişeler...Doğum kontrol hapı sürekli kullanılırsa kilo yapıyor...ama evliliğin ilk günleri için ideal. Ancak hapı nikah gününden yani ilk ilişkiden bir ay önce almaya başlayacaksın ki, yararı olsun. Aksi halde yararı olmaz. Hapı bir süre kullanır, ondan sonra hemen bir başka doğum kontrol yöntemine geçersin...Örneğin spiral gibi, ya da ertesi gün hapı gibi. Ama önemli olan o evlenir evlenmez hamile kalmamak. İkinci olarak da hapı reçete ile yazdıracaksan, evlenmeden önce doktora gidersin, ama muayene olmak istemediğini, henüz bakire olduğunu ve bunu evlenir evlenmez hamile kalmamak için istediğini belirtirsin...şişmanlama endişeni de söyle...belki daha uygun dozda bir hap yazar.

---> İlk gece hamile kalmak istemiyorum, hap mı kullansam?

ben şahsen ilk gece denen şeyin evlenilen ilk gün olmasını çok saçma buluyorum..:D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri