lolamera

yesil83

Bayan Üye
[MENTION=155776]lolamera[/MENTION]

Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

benim icin onemli biri, iyi anlastigim ve cok sevdigim birisi. cok dogal civil civil hayat dolu olmasli, pozitif enerjisini resmen siteye yansitmasi.
COk tatli ve gelinim olmasi :)

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

herkesle iyi anlasiyor, sevecen, civil civil, seviyoruz iste :)
Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadıgın Veya Komik Bir Ortak Anınız Varmı ?

yok, ama ilk gunlerinde bayagi yakindi ondan buyana alistik yakinligina :) birde gelinim olmasi :) kaynana iyi davran bak :)

Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ? " İsterseniz Anlatırsınız Veya Boş Bırakabilirsiniz Bu Soruyu "

benim gozumde yok. :)

---> lolamera

Canımm arkadaşım çok tatlısın:50: sabah sabah yüzüm güldürdün ya :106: Dur bende soruları yanıtlıyım :R

Başta dogal ve samimi olması o kadar sıcak ki bunu sadece ben degil sanırım forumdakilerin cogu farkında.Çok seviyorum onu İYİKİ VAR İYİKİ TANIŞTIM ama adını bile daha bilmiyorum :I.Keşke reelde de görüşebilsek İzmire gelince haberim olsun kız bulusuruz belkim :R

Sıcak kanlı,neşeli ,becerikli olması ve her muhabbete her konuya vericek bi cevabı var özellikle siyasi (her ne kadar bu konuda anlaşamasakta) İçindekileri oldugu gibi yansıtıyor çok net biri neyse o işte bu yüzden onu cok seviyorum:106:

Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ? " İsterseniz Anlatırsınız Veya Boş Bırakabilirsiniz Bu Soruyu "

Benim gözmde de yok sevilmeyen yönü olsa yazardım kız :I..
Kimsenin kimseyi sevmediğini düşünmüyorum zaten burda nötrdür çogu ama ısındıgı sıcak buldugu kişiler muhakkak vardır

:50: arkidişimm deiğim gibi İzmir 'e gelirsen 2 ay sonra haberim olsun :R

---> lolamera

sagol canim benim, sende beni sevindirdin :106:

insaALLAH canim, izmire gelirsem mutlaka haberin olur :) msn, su bu vermek yasak ya, bizde konak meydaninda bulsuruz :) sen resimlerini koymustun ben tanirim seni sanirim :) hihi

---> lolamera

Evet konak meydanı saat kulesi yada ykm buluşma yeri zaten yada karsıyaka iş bankası ön :I mutlaka görüşürüz o zaman resim olmasada yakamızda karanfil basımızda şapka bir şekilde tanırız :R

---> lolamera

[MENTION=155776]lolamera[/MENTION]

Foruma Geldiği Andan İtibaren Kanımın Isındığı Biri .. Sohbetini Çok Sevdiğim ..
Mutlu Görmek İstediğim Değer Verdiğim Biri. Beni Anlayan kişilerden biri. Beni en iyi tanıyanlardan biri desem daha doğru olur. Hayatımın Anlamı ile birlikte olmamıza vesile olduğu için :R

Sıcak Kanlı , Sevimli , Hoş Sohbet , Kibar , Naif , Zeki Bir Bayan

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadıgın Veya Komik Bir Ortak Anınız Varmı ?

Sinek Meselesi :) Küçükken Yediği Sinikler Konusu :) Unutamam Çünkü Kubilay ile yakınlaşmamıza aracı olmuştu bu konu :)

Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ?

Söyleyebileceğim Bir Şey Yok Bu Konuda .. En Sevmediğim Yönü Şu ki ; Hala Forumda Aktif Olmadı :1a9:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri