Duyuru Mesaj Sayıları Neden Düştü ? Forumdaki Mesaj Sayılarınızın Azalması Hakkında Bilgilendirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu forumda 8.senem olacak hiçbir zaman mesajım çoğalsın mesajım yüksek olsun mesaj kasayım diye uğraşmadım.Geçmiş zaman ve şimdiki zaman da keyfi olarak girdiğim her vakit ya oyunlara yazdım ya da sohbet kısmına ya da bazen farklı konulara.Sohbet konusu mesaj kasma olarak görülüyorsa o zaman konuşmanın orada bir anlamı yok.Konunun da orada bir anlamı yok.Bu forumda bu zamana kadar gördüğüm en net bir şey var mesaj kasanların çoğu forum oyunlarıyla bu işi yaptı ve gidişleri de hızlı geldikleri gibi hızlı gitmek oldu.Kendimden bahsedersem çok şükür öyle olmadık. 35bin mesaj desem senelik 4375 mesaj yapar ki gayet normal bir sayı bu.

Kendimi geçtim bu forumda 14.596 konu açan [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] ablama bile negatif yaklaşılıyorsa forumun neredeyse tamamı banlanması lazım. Misal bende. Çünkü 500 tane bile konum yok.

Burada yazdıklarım tamamen kötü niyetli değil.Bizlerde isteriz forumun hep kalıcı ve iyi olmasını.Eğer negatif algılanıyorsa da benim yapacak bir şeyim yok.Düşüncelerimden ve aklımdakinlerden ödün vermem.

Canim benim bosver ;) yusufcukk ;)

Mesajların silinmesi keyfi yapılan birşey değil. Böyle bir uygulamaya gidilmesinin amacı yine üyelerin forumda rahat, hızlı bir şekilde dolaşabilmesi. Yine sizin iyiliğiniz için yapılan birşey bu.

Durum sinir bozucu olabilir evet, lakin Düşlerforum'u gerçekten benimseyen üyeler mesaj sayısını pek umursamaz, mecbur kalındığı için böyle bir uygulamaya gidilmesi gerektiğinde anlayışla karşılar. Bu duyuruyu yaparak da üyelerimizden beklediğimiz şey bu; anlayışla karşılamak.

Yöneticiler de mesajların silinmesinden hoşnut değil, lakin hepimiz anlayışla karşılaşıyoruz.
Sizden de beklediğimiz bu. Tatsızlık çıkartmayalım lütfen.

İyi günler. :R

Deneme

---------- Mesaj Ekleme Zamani 21:09 ---------- Önceki Mesaj Zamani 21:07 ----------

18k mesajım kalmış xD

Allah'tan konu sayısında bir oynama yok.

Geveze çok forumda, doldururlar yine xD

Kasılmayın böyle şeylere, üst sürüm vbulletine geçtik full yedek alıp. Konu kaybı olmadığına dua edin arkadaşlar. O daha çok zorunuza gider. Yoksa meraba meraba o kadar zor işler değil yani :H

---> Mesaj Sayıları Neden Düştü ? Forumdaki Mesaj Sayılarınızın Azalması Hakkında Bilgilendirme.

Hayırlara vesile olsun ben maalesef vakit bulamadığımdan ötürü çok nadir uğrayabiliyorum forumunuz Türkiye'nin en istikrarlı forumlarından birisi bu tarz şeyleri çok büyütmeyin derim )

Cevap: ---> Mesaj Sayıları Neden Düştü ? Forumdaki Mesaj Sayılarınızın Azalması Hakkında Bilgilendi

Hayırlara vesile olsun ben maalesef vakit bulamadığımdan ötürü çok nadir uğrayabiliyorum forumunuz Türkiye'nin en istikrarlı forumlarından birisi bu tarz şeyleri çok büyütmeyin derim )

Adamın isminin Emre olduğu nasılda belli, aynı benim gibi mantıklı konuşuyor adaşım xD

+Rep

---> Mesaj Sayıları Neden Düştü ? Forumdaki Mesaj Sayılarınızın Azalması Hakkında Bilgilendirme.

Her yenilik bir atılım ve sıçrama gibidir.Beraberinde bazı fedakarlıklar da gerekli olduğunda, daha iyisi adına yapılıyorsa hoş görü olmalıdır.
Sonuçta bizler için daha iyi bir ortam yapılandırılıyor.

11.000 mesaj sayısı
tamam anldım siteyi rahatlamak amaç.
zamanında da yapıldı.
ama evlat acısı gibide üzdüü :D

sanırım en çok silinenlerden birisiyim bu konuyu yenı gördüm
bende neden azalmış diyorum
20bin rahat gitmiş ne gevezeymişim xD

Ya bak gene sinirlendim gece gece :I
Tekrar silindi sandım hahaha

---- Mesajlar Birleştirildi ----

O kadar yazdık her sayfada emek var boş muahabetim kadar neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri