Reklam Yaparak Banlananlar İçin

InnoCence

ÜLKÜ & UMAY
Webmaster
Prenses
Reklam Nedeniyle Banladığınız Kişilerin

Banlama Sebebi Olarak vBulletin de ;

" Merhaba , Reklam Yapmak Yasaktır. Reklam Vermek İstiyorsanız ozkan[MENTION=111354]ozkanka[/MENTION]raman.com Adresiyle İletişime Geçiniz. Üyeliğiniz Durdurulmuştur. "

İfadesini Yazınız.

İşinize Yarayacak Farklı Sebepler ;

Reklam Yapmak ve Birden Fazla Üyelik Yasaktır. Reklam Vermek İstiyorsanız ozkan[MENTION=111354]ozkanka[/MENTION]raman.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Üyeliğiniz Durdurulmuştur.

İletişim Bilgisi Vermek ve Reklam Yapmak Yasaktır. Reklam Vermek İstiyorsanız ozkan[MENTION=111354]ozkanka[/MENTION]raman.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Üyeliğiniz Durdurulmuştur.

Son düzenleme:
---> Reklam Yaparak Banlananlar İçin

Çok güzel bir konu gerçekten herkesin çok işine yarayacak.

+ 100 rep.

---> Reklam Yaparak Banlananlar İçin

Tşkler benimde aklımda idi telden oluca yapmadım pc ye geçince açarım diyordum ablam benden önce düşünmus :)

@InnoCence [MENTION=10791]RedTuborg[/MENTION] [MENTION=89675]Alpha[/MENTION] [MENTION=37044]COD7[/MENTION] [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] [MENTION=151672]bluee[/MENTION] [MENTION=160339]Earl Freyja[/MENTION] [MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION]

OKUDUNUZ MU konuyu, onay verirseniz sevinirim.

Okumuştum bilgim dahilinde bu olay fakat telefondan girdiğim zaman bazen yazamıyorum abi bilgin olsun

Konu açılmadan önce de reklam yapanları bu şekilde banlıyordum, duyurudan da haberim var hocam. Problem yok. :R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri