Samsung Galaxy S5 Türkçe İnceleme (360P)

---> Samsung Galaxy S5 Türkçe İnceleme (360P)

Bu telefonu alacağınıza S4 veya S3 alın hiçbirşey kaybetmezsiniz.

Samsung artık yeni telefon çıkarırken sadece kar amacını göz önünde bulunduruyor. Bunu s4 çıktıktan sonra gördük, aynı şekilde s5'te de sadece 1-2 özellik ekleyip hemen piyasaya sürüldü. Şu an son model telefonlarda Sony Xperia Z2, LG G3 ve iphone 5s + beklenen iphone 6 rekabet içinde olacak.

Ama tabiki de samsung yine pazardaki payı büyük olacak çünkü geniş bir alıcı kitlesi mevcut.

Bu telefonu alacağınıza S4 veya S3 alın hiçbirşey kaybetmezsiniz.

Samsung artık yeni telefon çıkarırken sadece kar amacını göz önünde bulunduruyor. Bunu s4 çıktıktan sonra gördük, aynı şekilde s5'te de sadece 1-2 özellik ekleyip hemen piyasaya sürüldü. Şu an son model telefonlarda Sony Xperia Z2, LG G3 ve iphone 5s + beklenen iphone 6 rekabet içinde olacak.

Ama tabiki de samsung yine pazardaki payı büyük olacak çünkü geniş bir alıcı kitlesi mevcut.

S4 Kulaniyorum...

S5 Suya Dayanikli Olmasi Cok Iyi Bence...

Saten Her Telefonda Öyleydi... Yeni Cikanlar Da Birkac Yeni Ozelik Oluyor Okadar ...

S4 Kulaniyorum...

S5 Suya Dayanikli Olmasi Cok Iyi Bence...

Saten Her Telefonda Öyleydi... Yeni Cikanlar Da Birkac Yeni Ozelik Oluyor Okadar ...

Sony kadar dayanıklı olabileceğini pek zannetmiyorum. Şu an Sony Xperia Z2 ile S5 karşılaştırıldığında Z2'nin daha iyi olduğunu görebilirsiniz.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri