En İyi Animasyon Filmi
Frozen II (Karlar Ülkesi II)


How to Train Your Dragon: The Hidden World (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya)


Klaus (Sihirli Plan)


Missing Link


Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4)


En İyi Bağımsız Animasyon Filmi
Buñuel in the Labyrinth of the Turtles


I Lost My Body (Bedenimi Kaybettim)


Okko's Inn


Promare


Weathering with You


En İyi Özel Prodüksiyon
Guava Island "Titles and Prologue"


How to Train Your Dragon Homecoming


Infinity Train "The Perennial Child"


SpongeBob SquarePants "SpongeBob’s Big Birthday Blowout"


Zog


En İyi Kısa Animasyon
Acid Rain


Je sors acheter des cigarettes


Purpleboy


DONT KNOW WHAT
Uncle Thomas: Accounting for the Days

En İyi Animasyon (TV) - Genel İzleyici
Big Mouth


BoJack Horseman


Harley Quinn


Tuca & Bertie


Undone


En İyi Animasyon (TV) - Çocuk
Disney Mickey Mouse


Niko and the Sword of Light


Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles


Tales of Arcadia: 3Below


The Tom and Jerry Show


En İyi Animasyon (TV) - Okul Öncesi
Ask the Storybots


Elena of Avalor


Let's Go Luna!


Norman Picklestripes


Xavier Riddle and the Secret Museum


En İyi Efekt (TV)
How to Train Your Dragon Homecoming


Love, Death & Robots


My Moon


Star Wars Galaxy of Adventures


Tales of Arcadia: 3Below


En İyi Efekt (Animasyon Filmi)
Abominable (Yeti Efsanesi)


Frozen II (Karlar Ülkesi II)


Missing Link


Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4)


Weathering With You


En İyi Karakter Animasyonu (TV)
Ask the Storybots - Chris O'Hara


Disney Rapunzel's Tangled Adventure - Juliane Martin


His Dark Materials - Aulo Licinio


How to Train Your Dragon Homecoming - Andrew Muir


Robot Chicken - Scott DaRos


En İyi Karakter Animasyonu (Animasyon Filmi)
Frozen II (Karlar Ülkesi II) - Andrew Ford


How to Train Your Dragon: The Hidden World (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya) - Dane Stogner


How to Train Your Dragon: The Hidden World (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya) - Rani Naamani


Klaus (Sihirli Plan) - Sergio Martins


Missing Link - Rachelle Lambden


En İyi Karakter Animasyonu (Film/Dizi)
Alita: Battle Angel (Alita: Savaş Meleği)


Avengers: Endgame


Game of Thrones - Season 8 Episode 3 "The Long Night" - Dance of the Dragons


Pokémon Detective Pikachu (Pokémon Dedektif Pikachu)


Spider-Man: Far from Home (Örümcek-Adam: Evden Uzakta)


En İyi Karakter Animasyonu (Oyun)
Gears 5


Kingdom Hearts III


Sinclair Snake: Museum Mischief
Unruly Heroes

En İyi Karakter Tasarımı (TV)
Carmen Sandiego


DC Super Hero Girls


T.O.T.S.


The Adventures of Rocky and Bullwinkle


Victor and Valentino


En İyi Karakter Tasarımı (Animasyon Filmi)
Abominable (Yeti Efsanesi)


Frozen II (Karlar Ülkesi II)


Klaus (Sihirli Plan)


Spies in Disguise (Ajanlar İş Başında)


The Addams Family (Addams Ailesi)


En İyi Yönetmenlik (TV)
Ask the Storybots


DC Super Hero Girls


Disney Mickey Mouse


Rilakkuma & Kaoru


Ultraman


En İyi Yönetmenlik (Animasyon Filmi)
Frozen II (Karlar Ülkesi II)


I Lost My Body (Bedenimi Kaybettim)


Klaus (Sihirli Plan)


Missing Link


Weathering With You


En iyi Müzik (TV)
Carmen Sandiego


Love, Death & Robots


Seis Manos


She-Ra and the Princesses of Power


The Tom and Jerry Show


En İyi Müzik (Animasyon Filmi)
Away


Frozen II (Karlar Ülkesi II)


I Lost My Body (Bedenimi Kaybettim)


Spies in Disguise (Ajanlar İş Başında)


Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4)


En İyi Prodüksiyon Tasarımı (TV)
Carmen Sandiego


Disney Rapunzel's Tangled Adventure


Love, Death & Robots


Mao Mao: Heroes of Pure Heart


The Adventures of Rocky and Bullwinkle


En İyi Prodüksiyon Tasarımı (Animasyon Filmi)
Abominable (Yeti Efsanesi)


How to Train Your Dragon: The Hidden World (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya)


Klaus (Sihirli Plan)


Missing Link


The Addams Family (Addams Ailesi)


En İyi Storyboarding (TV)
Carmen Sandiego


Carole & Tuesday


Love, Death & Robots


Snoopy in Space


Zog


En İyi Storyboarding (Animasyon Filmi)
I Lost My Body (Bedenimi Kaybettim) - Julien Bisaro


I Lost My Body (Bedenimi Kaybettim) - Jérémy Clapin


Klaus (Sihirli Plan) - Sergio Pablos


Missing Link - Oliver Thomas


Missing Link - Julián Nariño


En İyi Seslendirmenlik (TV)
Big City Greens - Marieve Herington


Bob's Burgers - H. Jon Benjamin


Steven Universe - Sarah Stiles


Tigtone - Debi Derryberry


Tuca & Bertie - Ali Wong


En İyi Seslendirmenlik (Animasyon Filmi)
Abominable (Yeti Efsanesi) - Tenzing Norgay Trainor


Frozen II (Karlar Ülkesi II) - Josh Gad


Invader Zim: Enter the Florpus - Richard Horvitz


The Secret Life of Pets 2 (Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2) - Jenny Slate


Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4) - Tony Hale


En İyi Yazarlık (TV)
Apple & Onion


BoJack Horseman


Pinky Malinky


Tuca & Bertie


Xavier Riddle and the Secret Museum


En İyi Yazarlık (Animasyon Filmi)
Frozen II (Karlar Ülkesi II)


How to Train Your Dragon: The Hidden World (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya)


I Lost My Body (Bedenimi Kaybettim)


Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4) - Tony Hale


Weathering With You