PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Critic Nedir, Critic Nasıl Yapılır Critic, Özelliği Nedir, Critic Birleştirme

Salvo
06 Ekim 2009, 17:27
evet arakadaşlar önce critin ne olduğunu açıklayacağım
Sadece kayıtlı üyeler mesajları görebilirler.
tanım: crit heronun damagesinin belli bi katı daha fazla vurmasıdır yanii: diyelimki yurnero yurneronun criti yurneronun atağının 2 katını vurur diyelimki yurneronun atagı 100-102 ve yurneronun crit skili vuruşunun 2 katını vurduruyo ve yurnero bu sayede 100X2 = 200 damage vurur bu skill ile.

şimdi size crit skiline sahip olan heroları göstereceğim.
[Sadece kayıtlı üyeler mesajları görebilirler.

crit skili olmayanlar ansıl crit vurabilir şöyle itemi var onun itemi alırsın ve critini vurarsın.

Sadece kayıtlı üyeler mesajları görebilirler. bu item sayesinde %10 ihtimalle 1.75 katı crit vurursunuz ama bu iteme damon edge ve briza kağıdı katarak güçlendire bilrisniz.
Sadece kayıtlı üyeler mesajları görebilirler.
eğer güçlendirirseniz 2.2 katı crit vuracasınız ve bu ihtimal %10 dan % 20ye çıkacak

critte enler:

en çok yüzdesi olan crit büyüsü naga sirendedir %45 2 katı crit vurur yani nerdeyse 2 vuruşundan 1 i crit

en yüksek damage vuran crit mortretin critidir zaten ultisidir tam damagesinin 4 katı crit vurur. bne hala unutmuyom adamın canı 300 felan kesecem diye gitim beni 2 vuruşta öldürdü çünkü tam 1400 crit vurdu zaten 2000 fealn canım vardı Sadece kayıtlı üyeler mesajları görebilirler. Sadece kayıtlı üyeler mesajları görebilirler. bide criti olana life stelear aksarsan hiç ölmüyo

Kensei
25 Ocak 2010, 23:22
bazilarini sayende ogrendim :D

darknes35
19 Ağustos 2010, 04:55
saol paylaşım için

Critic
03 Şubat 2012, 22:37
Sağolsasın güzel paylaşım

Mastor
03 Şubat 2012, 22:43
Critic bi oyun mu. Bu tarz oyunları sevmiorum.