Aşk-ı AmeL Defteri

---> Aşk-ı AmeL Defteri

cumakr2eq0ik6.jpg

---> Aşk-ı AmeL Defteri

h-mgqbbba5.gif

Eksiğinim senin.

Belkilerin içinde en belkiyim.

İnatla düşünmesen bugün aklına gelmeyenim.

"Aklımdan gitmeyenim."

h-mgqbbba5.gif

Cevap: ---> Aşk-ı AmeL Defteri

Alnımdan süzülüyor körpe bir yalnızlık, Ateşten avuntu bu teselli mahşerlik ...!

Ey Dost..!

Ey yazgısı Ömre ezelden Yazılan ...
Varsa eğer Yokluğu tefsir edecek bir yürek ...
Sığdır adının baş harflerini satrlara ...
Hadi ... Sar kırıklarımı sözlerin ile ...
Bir kelam et, İlla kitap dolusu cümle mi gerek?

Ey Dost..!
Ömre ecr diye sunulan sancı
Sukut-a ram olmuş halin ile geziniyorsun hanemde
Yerle-yeksan ediyorsun ardın sıra c'anı
Hadi..Kör kuyular da kaybettim benliğimi
Bir nida et, illa feryad-ı figan mı gerek..?

Ey Dost..!
Ey gönül dili ile hemhal olanım
Harlar yağıyor elemime kulbe-i ahzanım'da
Ama olacak gözler, bir can havli ile dua'da
Hadi.. Kanlı gözlerimin mealini oku
Bir amin de, illa tene kefen mi gerek?

Ey dost..!
Gözden uzağım gönle yakınım..
Cemre edasıyla düştün içime gezin şimdi gözbebeklerimde
Ruku ile secde arası kaldı huzur gönülde
Hadi... Secdelere gömüldüm gör beni
Bir seda et, illa kabre girmek mi gerek ?

Ey Dost..!
Yüreğimde mühr'lü adı ..
Dillendirmedim bir kez olsun firkat-ı ...
Lal olan ömre son demi okunmadan ezanı ..
Hadi ateşten bir avuntu içinde
Bir selam et, illa ölmek mi gerek ?

Gittin..! Terk-i diyar eyledin ...
Viran-ı baharlar ile süsledin güz yangınlarımı ..

Velhasıl bizi rahmet ile anmak gerek..!

ELEM SÖNMEZ

Sen ne güzel insansın 1 Canım abim

Bazen susarsın Bazende suskunluğuna yanarsın ...

Bazen üzülürsün , bazende mutlu olmaktan kaçarsın ...

Bazen değer verirsin bazende onun değersizliğine verdiğin değere de utanırsın ...

Bazen konuşmak dertleşmek istersin biriyle ama bazende insanların iki yüzlülüğü gelir aklına ...

Yine ' susarsın..,

Kara sevdam

Ey kara sevdam yolunda sürülen paramparça oldum sana ulaşmak tek hayalim selam soyle nebime beni sorar ise gücü yok gelmeye dersin eyy karalar içindeki yer ve gokun nuru kara sevdam solmaz bir yaprak gibisin ummetini etrafında toplar dondurursun yolum yok gucum yok gelmeye uykusuz gecelerimde şemaya açılır kapilar dilerim seni yaradan dan ben gelemedim duamdir rüyalarım.sana açık Allah'ım herşey senin elinde onu senin emrinle. Uyurken uykuma getir sana ulasayim hak yoluna ulasayim
Ey kara sevdam sen ne güzel sin yer ve gokun nuru etrafin gul kokuları sarmış ne güzeldir yesiliyle dokunabilmek opebilmek nebim... nebim... Benim gücüm yok sana gelmeye günahkar açız kulun hicretine aşık kara sevdana aşık Gül kokuna son gülüne aşık görmeden sever görmeden ümmetin olduk

Ey kara sevdam sen ne güzel sin hiç eksillmeyen emri olmadan bile gölgeler seni kapatamiyor nereye dinsel sen varsın hangi uca baksan bütün kubbeler sana bakıyor bütün haykırış lar sana doğru eğilmiş secde ediyor
Ey kara sevdam her yerinde nur akan baktıkça göz yaşları yerlerini sular etrafında pervane oldum dönüp dönüp dolanmak isterim
Ey kara sevdam sen ne güzel nebilerle yaşıyor sun senin uğruna toprağa düşmüş kulların hep yanında ne güzel onlardan bir parça bir isim taşımak yanında nebin gül kokulun son Gül'ün duruyor dalıp giderim nur cemailine oturur karşısında seyre dalarim yesiline gullerinle gölge olursun ummetine...
Ey kara sevdam ben sana meftun ben sana hayran ben sana hüzün le dolu yum gücüm yok gelmeye
Selamim.gelirse birgun selamimin karşılığını almayı diler bu hüzünlü gözü yaşlı yurek...

Gormeye ne hacet o bir kara sevda onu bilen bilir onu tanıyan tanır hikmetini o benim kara sevdam ve şimdi yanı başımda yüreğimin içinde beni ona sürekli götüren gül kokulu kara sevdam var
Ben sana gelemedim ama seni bana getirdiler kara sevdam....

bana aittir

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri