Aşkınızı Bir Roman Gibi Sonsuzluğa Ulaştırmak İçin Anılarınızdan Yararlanın!

MinuteOfLife

Kayıtlı Üye
Her hayat bir roman, baş kahramanları da Sizlersiniz. Aşk şiirleri, aşk yazıları, denemeler, sevgi mektupları ve daha niceleri yıllardır, dilden dile, gönülden gönüle akıp gitmiştir. Herkesin aşkı kendisine özel ve önemlidir. Sevdiğiniz bir aşk şiirini, aşk yazısını sevgilinize hiç göndermeyi denediniz mi? Sevgiliniz için hiç şiir yazdınız mı? Şiir ve yazı kadar sunumu da çok önemlidir.

Aşk şiirleri ve yazıları sunumu güzel olduğunda, aynı yemeğe katılan sevgi gibi lezzetlenir.

Aşk şiirini veya yazısını, aşkımızı da içine katarak, nasıl sevdiklerimize ulaştırabiliriz? Nasıl güzel bir sunumla, duygusallığın doruklarına ulaşabiliriz?

Bu noktada, Minute of Life servisi tüm sevenlerin imdatıdan yetişiyor. Bu internet sitesini kullanarak, çok romantik, duygusal ve özgün sunumlar yapabilirsiniz.

Örneğin, fotoğraflarınızı ekleyip, onların üzerine şiirlerinizin dörtlüklerini yazabilir ve güzel bir albüm şeklinde gönderebilirsiniz. Dilerseniz, aşkınızla çektiğiniz güzel bir videonun üzerine kendiniz şiir okuyabilirsiniz. Ya da web kamerasıyla direk aşkınıza hitaben şiirinizi kaydedip, gönderebilirsiniz.

Siz de, Aşkınızı Bir Roman Gibi Sonsuzluğa Ulaştırmak İçin Anılarınızdan Yararlanın ve Siz de Ona Bir Şiir Gönderin.

Şiir veya Aşk Yazısı sunumunuzu Minute of Life ile nasıl yapabileceğinizi adım adım göstermeye çalışalım.
Kolaylık olması nedeniyle adım adım resimli olarak Minute of Life sitesini nasıl kullanabileceğinizi göstermeye çalışalım.

Öncelikle http://minuteoflife.com sitesine giriyoruz. Burada hemen saatin sağ tarafındaki “Create Your Minute” butonuna basarak bir tema seçiyoruz.

Ben sevgimi belirmek istediğim için, “Say I Love You” düğmesine bastım.

Tema seçimi yaptığımız sayfa

Medya editör yükleniyor…

Ve geldik medya editöre, Burada üst taraftaki “Add Photos/Videos” düğmesine basarak, bilgisayarımızdaki o daha önce topladığımız bütün fotoğrafları seçerek bir seferde yüklüyoruz. Ondan sonra her fotoğrafa benim yaptığım gibi hatıralarınızı ekleyebilirsiniz. Yada dilerseniz, daha önce çektiğiniz bir vidyonuzu yine aynı butona basarak ekleyebilirsiniz. Hatta ve hatta “Record Yourself” butonunu kullanarak, webcam ile kendinizi kaydedebilirsiniz. Tüm görsellerinizi ekledikten sonra, “Add Audio” ile de sevdiğiniz veya ortak şarkınızı da albümünüze ekleyebilirsiniz. Sonra, yukarı sağ taraftaki büyük kırmızı butona (OK, I am Done veya Finish and Continue) tıklayarak, albümünüzün nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Medya Editörü | Burada albümümüzü oluşturuyoruz.

Alıcınızın bilgilerini girdiğiniz kısım!

Alıcınızın mesajınızı görmesini istediğiniz tarih ve saati seçtiğimiz kısım!

Kayıt olacağınız kısım!

Son adım olan SEND (Gönder) Kısmı!

Sonra, zamanı, gösterim tarihi, alıcı bilgileri gibi adımları doldurduktan sonra, SEND (gönder), düğmesine basarak işlemi bitiyorsunuz.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri