Dikkat, Dolar Hakkında!!

Gökbörü

Kayıtlı Üye
New York'ta Erdoğan'ın masasında "Türk Ekonomisini batıracağız göreceksin" diyen Rotchild ve Kissenger'e karşı direnmemiz lazım. Ekonomide suni kargaşayı Aydın Doğan Medyası başta olmak üzere maşalarıyla yapmaya başladılar. Doları ve Euroyu aşırı yükselterek faizin Merkez bankası tarafından arttırılması hedeflenmekte ve Türkiye gereksiz yere borçlandırılmaya çalışılmaktadır. Derhal #dövizinitürkiyeiçinboz kampanyası yapmamız lazım lütfen bu kampanyaya destek veriniz. 15 Temmuzda ülkemize ölümüne sahip çıktık. Şimdi başka bir mücadele başlıyor. Allah aşkına döviz almayın olanı bozdurun ki küçük hesaplarımızla onların büyük hesaplarına gelmeyelim. Lütfen rica ediyorum bu yazıyı olabildiğince paylaşınız. Çünkü başka TÜRKİYE yok..❗

BİRLİĞİNE , DİRLİĞİNE SAHİP ÇIK..

Son düzenleme:
Cevap: Dikkat !!

Güzel bir konu kurtuluş yolunda en basiti eldeki dövizleri bozdurmak.
Şahsen ben elimdekileri çıkardım.

Konu sabitlenmiştir.
Büyük küçük demeden bozdurmaya bakalım arkadaşlar..

Eldekileri bozdurmadan önce devletin ihaleleri dolar ve euro üzerinden yapmaktan vazgeçmesi daha net bir tedbir olacaktır. Yatırımları euro dolar üzerinden yapanlara da ayrıca düzenleme getirilsin .. Milletin cebindeki 3 - 5 dolarla tepki gösterilmez diye düşünüyorum.

Keşke bizim bozdurmamızlar olsa büyük firmaların el atması gereken bir konu küçük büyük demeden destek tabi

....turkiyede yasiyanlar genellikle dolar veya avro yerine altin saklamayi tercih ederler.devlet buyuk bir ekonomik kriz icinde,kucuk capta dovizin bozdurulup tl ye cevrilmesinin cok buyuk faydasi olacagina pek inanmiyorum,diger devletlerle ticaret yapan firmalarin her zaman dovize ihtiyaclari vardir,ellerinde varsada degistirmezler,bu gun bir dolari diyelimki 5 liradan bozdurdular yarin dolara ihtiyaclari varsa belki 5,50 den geri alacaklar.
....kisa zamanda insallah ulkemiz daha iyi gunlere gider ekonomi duzelir,devletin hazinesinde yabanci doviz cogalir ve boyle sikintilar yasanmaz.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri