Emo'ların Türk halkından çektikleri nedir bole?bir düşünce yapısını gormek isteyen girsin.

---> Emo'ların Türk halkından çektikleri nedir bole?bir düşünce yapısını gormek isteyen girsin.

Flaş Flaş Flaş , enjekte olduğu metabolizmaya içinde çok fazla duygusal öğeler barındıran bir hayat felsefesini benimseten E1M87O virüsü mutasyona uğradı . Bugüne kadar sadece 15 - max 25 yaşındaki insanları etkilediği bilinen virüs beklenmedik bir mutasyonla üst yaş gruplarınada sıçradı . Yetkililer olayla ilgili geniş çapta araştırma başlatırken olayın patlak verdiği şehir karantina altına alındı . Sokaklarda sürekli ağlayan insanlar gördüğünü belirten halk telefonları santralleri kilitledi . Gelişmelerle yeniden birlikte olucaz . . .

f3hv79.jpg

---> Emo'ların Türk halkından çektikleri nedir bole?bir düşünce yapısını gormek isteyen girsin.

söz konusu emoları birer hayavan yerine koyuyolar. yalnız şunu anlamıyor emoluk bi hayat felsefesi deqil bnce kişideki benliktir. ve tabi ki türkçenin içine ediş var emoluk antik kuntik kuruntlar deqil bi dışa vurum bu nedenle sevgili emo kardeşlerim bu thürkce yi boSsmayın yha (böyle anlaşılır belki :)

her koyun kendi bacağından asılır, şunun bunun yaşam tarzı bizi ilgilendirmez ki. insanları yargılamak bize mi düştü. Sanki bu dünyada herkes mükemmel yaşıyormuş gibi.

emo ne demek ya xD

Çoğu mesajı okurken çok zorlandım , ve 2. sayfada gözlerimi yormaya değmeyeceğine karar verdim .

Türkçeniz berbat. Benim de küçükken öyleydi . Büyüyünce geçti .p
Ama ben küçükken emo değildim . O büyüdüğünüzde geçer mi bilmiyorum .p

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri