Görevlıler OKUYUN ! Sonuna Kadar ..

sEmih

Kayıtlı Üye
Evet Arkadaslar Bazi $eyLeri Sizlere Hatirlatmamda Fayda oLdugunu dü$ünüyorum
Gecen Bi Sikayet Geldi, Sikayet Eden Arkadas Diyorki 2 Kisi Oyun Oynuyorduk Yönetici Geldi Flood Yaptigimizi Söyledi , Böyle bir$ey Varmı ?
1 ) iki kisi Oyun Oynarken Flood Olmaz ( Sirayla Oynuyorlarsa )
2 ) fLood üst üste ( ÜÇ ) Yazarsa Yani Mesaj Atarsa Flood Budur

Simdi Gelelim Geri Dönüsüme Yollanan Konulara.
1 ) Geri Dönüsüm Kutusuna ;
1. Sitede Her Hangi Bir Admin , Veya Yetkili Kisi oLmadiginda Reklamcinin Attigi Konuyu Editleyip Geri Dönüsüm Kutusuna Yollarsiniz
2. MSN ve PROGRAM'lar Bölümüne Program Ekler Üyeler Egerki Linkler Kırıksa Geri Dönüsüm Kutusuna Yollanir
3. MSN Ve PROGRAM İstek & Sorun Yazan Arkadaslarin Problemlerini Hallettikten Sonra Konulari Geri Dönüsüm Kusutuna Yollamayiniz,
Cünki Ayni Bir Sorunu Baska Bir Üye Sormasina Gerek kaLmaz Oraya Bakarak yardim alabilir Ayrica Google'e Yazinca Problemi Bizim Sitemizde Cikar Böylelikle
Üye Kazanmis oLuruz..
4. Reklam - Küfür Edilmedigi Sürece Konular Editlenip Geri Dönüsüm Kutusuna Tasinmasin.
5. Verilen Konular Örnegin , Resim , Siir , Video Gibi Konular Geri Dönüsüm Kutusuna Yollanacak.

Yeni Üye Olan Üyeler Ve Yazilan Son Mesajlar.
1 ) Yeni Üye Olan Üyelerin isimLerini İmzalarini Kontrol Ediniz
2 ) Egerki Reklam Veya Uygunsuz icerik Varsa Online oLan Bir Admine Basvurunuz ( İmzalarinda Veya NickLerinde Varsa Reklam uygunsuz icerik [ oZKaN , dieseL ] Bu nicklere Ulasarak Geregini Yaptirabilirsiniz.. Eger Sadece Reklam Yaptiysa Online oLan Adminlerimizden Birine Basvurabilirsiniz..
3 ) Oyun Bölümünde Oyunlarda Kesinlikle Muhabbet Olmasina İzin Verilmesin.Oyun Bölümünün Moderatör'ü Sohbet Msjlarini Silsin Ve Uyarisini Yapsin..
4 ) Forumun Her Hangi Bir Bölümünde Kim oLursa oLsun Ben Dahil " Lan " Kelimesini Gördügünüzde Uyaracaksiniz Eger Dinlemeyip Devam Ediyorsa Gelip Bize Bildirceksiniz Biz Cezayi Verecegiz. Sadece " Lan " Kelimesine degil Argo Olan Sözcükler oLabilir Karsidaki Üyeyi Assagilayici , Kücük Düsürcek Birsey oLdugunda Uyariyi Yapiniz.. Cezasi ( 7 Gün )'dır
5 ) Forumda Hic Bir Sekilde Mod Ve Yöneticiler Arasinda Tartisma Cikmasini İstemiyorum , Ciksa Bile Bunu 2 Kisi Kendi Arasinda Cözsün Foruma Hic Bi Sekilde Yansitilmasin. Forumda Kimse Kimseden üstün Degildir.. Herkesin Yetkisi Esittir , Özellikle Altini Cizerek Söylemek İstiyorum Yetki Tartismasi Kesinlikle olmasin , Benim Yetkim az , Bi ise yaramiyorum Gibi..
6 ) Forumun Her Hangi Bir Yerinde Kim Olursa Olsun Üyeyi , Yöneticiyi Kücük Düsürcek Bir Harekette Bulunmayalim , Herseyi Saygi Cercevesinde Halledebiliriz..
7 ) Forumun " Yönetim Odasi " Bölümüne +18 Hic bisey Koyulmicak. Görüntü , Vidyo , Resim , Vb. Her Forumda Oldugu Gibi Bizimde Forumumuzda Bayan Modlarimiz Yetkililerimiz Var Bu Yüzden Yönetim Odasi Bölümüne Hic Bi Sekilde +18 Bisey Koyulmicak.. Olanlari Sildim.
8. )Sitemize Üye Olan Üyelerin Nicklerinde Argo , Küfür Olmadigi Sürece Yasak Nick ßanned Atmak Yasak..
9. ) Küfür , Ve Reklam Olmadıgı Sürece Flood Ve Basit Sebebler Icin Üye Banlamasın Kimse.
10. ) 100'den Fazla Mesaji Olan Üyeler ( Özellikle Bayanlar ) Reklam Ve Küfür Etmedigi Sürece Banlanmasin.. Özel Mesaj iLe Uyarilsin.
11. ) Özel Sorunlariniz Özelden Halledilsin Siteye Kimse Dokunmasin.
12. )1,000'den Fazla Mesaji Olan Üyeler Hata Yaparsa Küfür Reklam Olmadikca Bize bildirilsin. ( Ozkan , dieseL ) Cezalık Sorun Varsa Verilir..

Son düzenleme:
TeşekkürLer Semih Herkesin okuması Lazım bunLarı .

Unutmayin " Yönetim " Yönetmek Degildir , " Yön Vermek , Doğru Yolda Yardimcı Olmaktır ..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri