Hiç tanımadıgın ciddi düşündüğün kızla tanısma yolları

xyearls

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar ben 26 yasında bilgisayar mühendisliği mezunu bilgisayar sistemleri bakım onarım ve danısmanlık hizmetleri üzerine işyeri sahibiyim

karakter olarak çok fazla muhabbet etmeyi sevmeyen bir yapıya sahip biriyim daha öncelerinde ciddi düşündüğüm sevgililerim oldu ama çeşitli sebeblerden dolayı kendi isteğimle ayrıldım mesela birisinin geçmişte yanlış durumlarını öğrendim birisi hiç diksiyon nerde ne konusması gerektiği bilmeyen birisiydi birisi de çok soru soran sürekli sıkan bi kişilikleri oldugu için bunlardan ayrıldım hayatımda da toplam ya 5 ya 6 kişiyle çıkmışımdır

bundan 2 ay önce facebookta (daha önce kızın memleketinde okudugumdan dolayı olacak) tanıyor olacagınız kişilerde şuan ki baya bir fotoğrafını gördüğümden dolayı asık oldugum evlenmek istediğim ama daha önce hiç görmediğim diş hekimliği okuyan ve mezun olmasına 3 sene kalan kız denk geldi ekledim tabi kabul etmedi

bende kötü niyetimin olmadıgını sizin memleketinizde okudugumdan dolayı sizi özlem giderecek arkadas olarak gördüğüm için ekledim dedim

oda dedi okudugunuz arkadaslarınızla özlem giderin ben size bişey yapamam dedi

sonra ben gerek kız kardesım eğitimi ile alakalı gerek bilgisayar konusunda sormak istediği konular üzerine muhabettler actım ama hep kestirip attı net cevaplar verip konuyu uzatmadı

bazı muhabbetlere ise mesela kitap tavsiyesinde bulunabilirmisin dedim ona ve diğer 2-3 muhabbete görüldü yaptı cevap vermedi

bende fazla sıkmadım o cevap vermedi diye ordamısın yada ? işareti gibi cümleler kullanmadım en az 5-6 gün sonra baska muhabbetler actım en son şimdi benım kuzenım sizin evin yanındaki okulda öğretmen dedim eşiyle beraber sizin kardeşiniz varsa veya tanıdıklarınıza faydalı olabilir dedim
oda tamam sağol demiş mesela

ama bu etaptan sonra ne yapmalıyım kıza da hak veriyorum hiç tanımadıgı birisiyim böyle davranması normal ama bardaga da biraz dolu tarafından bakmak istiyorum hiç bişey yazmayıp bende yazdıkca birdaha rahatsız etme beni diyebilir yada direkt engelleyebilir di

KAFAM ÇOK KARISIK BANA TAKTIK VERİN NASIL ADIMLAR UYGULARSAM BAŞARIYA ULAŞIRIM BEN BU KIZLA EVLENMEK İSTİYORUM ŞUANA KADAR ARAŞTIRDIGIM VE GÖRDÜĞÜM KADAR BANA EN UYUMLU KIZ GEREK DAVRANISLARI GEREK AİLE YAPISI ÇOK UYUMLUYUZ BURCUMUZ BİLE AYNI

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri