İade Kupanın Sempati Güzelleri

Buğra1

Kayıtlı Üye
Hani siz ezeli rakip ebedi dosttunuz? Hani güya yere göğe sığdıramadığınız bir “duruşunuz” vardı?

Yoksa o da övündüğünüz herşey gibi sahte mi? Hani “herkesten önce siz vardınız”?

1903’te kurulan "Bereket Jimnastik Kulübü" var mı ki hala? Ya da 1911’de Valideçeşme ve Basiret takımlarının katılmasıyla ancak futbol oynamaya başladığınızı neden sadece tarih yazar?

Balkan Savaşlarına şehit olan sporcularınız, Lübnan’da uçağı düşen Hava Pilot Yüzbaşı Fethi Bey, Çanakkale’de arkadaşını kurtarmaya çalışırken şehadet şerbetini içen Kurucularınızdan Asım Bey haberdar mıdır şimdi bu meşhur duruşunuzdan?

Oysaki bizi birbirimize bağlayan bayrağı koymuştu atalarınız logonuza!.. Kurtuluş Savaşı'na destek verdiğiniz için Sadrazam Ferid Paşa, sahalarınızı bostan tarlası yaptırmamış mıydı? Hep omuz omuza değil miydik o zamanlar?

Neden dik duramadınız iddia ettiğiniz gibi şimdi?

Neden daha 4 Temmuz günü kutlandı sitelerinizde Trabzon’un sözde şampiyonluğu!..

Birkaç gün boyunca FENERBAHÇE’yi şikeci diye aşağılarken hocanız ve yöneticileriniz hapsedilince neden kısıldı nefesiniz?

“Aklanın da gelin” deyip sattıklarınıza sıkışınca tornistan yapıp, henüz aklanmadıkları halde neden alkış tuttunuz?..

Formanızı giyerek kaptanlığınızı, hocalığınızı yapan, yaparken de kendinizden birisi gibi bildiğiniz adam tutuklanınca neden birdenbire adı “zaten Fenerli” oldu?

Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz “Beşiktaş’ın çocuğu” mertebesine tekrar nasıl yükseldi?

İade eder gibi yapıp müzeye sakladığınız kupanın gölgesine sığınıp neden sempati güzeli rolü kestiniz cümle aleme?

Neden UEFA’ya “Marsilya’yı almıyorsanız ben de gelmiyorum” diyen PSG kadar olamadınız?

Duruşunuz rahatsızlık mı verdi yoksa?

Bilir misiniz, bir FENERBAHÇE maçında güzel bir gol atan FENERBAHÇE’nin genç forveti Suphi’ye “Buraya gel çocuk diye” bağırmıştı BABA HAKKI!

Suphi utanarak “Buyrun efendim” deyince; “Aferin, golün çok güzeldi, tebrik ederim evladım” diyebilen o geçek kartal’dan size miras kalan sportmenliğin esamesi neden okunamıyor şimdi?

Bir öyle bir böyle kıvırmaktan, omurganızda bir hasar oluşmuş olmasın?

Duruşunuz bu yüzden evlere şenlik hale gelmiş olmasın!

Herşeye karşı olan mantaliteniz adaletsizliğe neden karşı çıkamadı?

Neden yürüyemediniz adaletsizliğin ağalarının üzerine beğenmediniz FENERBAHÇE gibi?

Ama çok geç artık!

Hiçbir yol çıkaramaz sizi özgürlüğe!

Yazık!

BeşiktAŞK derlerdi adınıza!

AŞK paraya satılmış, koskaca bir taş kalmış geriye artık!

12 Numara

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri