Instagram Üzerinde Artık Kare Fotoğraflar Dışında Dikdörtgende Kullanılacak

Asijuliet

Sarı dedim Lacivert dedi :)
Bayan Üye
Twitter firmasını 14 karakter sınırını kaldırsa bu kadar fazla tepki alınır mı hiç bilinmiyor fakat gelen son açıklamalara rağmen Instagram tarafında yatay ve dikey olarak kullanılan fotoğraflara da izin vermesi sonucun da tüm dünya kutlanmaya başlanmış durumda.
Instagram Üzerinde Artık Kare Fotoğraflar Dışında Dikdörtgende Kullanılacak
Yapılan bu son güncelleme içerisinde Instagram üzerinde yatay ya da dikey formatlı bir biçimde fotoğraf veya video paylaşımları gerçekleştirebilirsiniz. Instagram sınırları içerisinde yapılan bir açıklamaya göre kullanıcıların paylaşmış olduğu olduğu her beş fotoğraflarından bir tanesi kare olarak değil.

instagram-uzerinde-artik-kare-fotograflar-disinda-dikdortgende-kullanilacak.jpg

Kare formatına dayatasının sonucun da kullanıcıların oldukça canlarını sıkılmayı başladığını kabul eden Instagram, Almış olduğu kararlar sayesinde bu sorunları da ortadan kaldırdı ve etkili bir güncelleme geliştirdi. Kare formatlarda selfieler içerisinde kadrajın dışında kaldığı için kötü görüntü olduğundan dolayı artık Instagram’ın 7.5 sürümü içerisinde bu sorunlar kalkıyor.​

---> Instagram Üzerinde Artık Kare Fotoğraflar Dışında Dikdörtgende Kullanılacak

Bence iyi oldu. saçma saçma kesiyorduk fotoları

---> Instagram Üzerinde Artık Kare Fotoğraflar Dışında Dikdörtgende Kullanılacak

Aynen, sinir oluyordum :)

Bence de iyi oldu. Boydan çekilen fotoğraflarımda sıkıntı yaşıyordum bazen. :)

koymak istediğim bir sürü güzel fotoğraf ziyan olduktan sonra :p kare koymaya devammm

intasize progr******* ayar yapabilirsiniz koyamadığınız fotoğraflara.
Teşekkürler asi

bana mantıklı geldi:1202bu0:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri