İntihar Etmeyi Bile Düşünür Oldum :(

kertmeyenkele

Bayan Üye
Sevgili güzin abla. foruma yeni kaydoldum ben. çok bunalmış durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum. üniversite mezunuyum bölüm birincisi okul 3.sü bitirdim ama doğru dürüst iş bulamadım. annem gir migrosta falan çalış diyo. ya da karşıma şu ara durumu iyi biri çıktı diye 23 yaşına geldin git onunla evlen diyo. ben evlenmek istemiyorum :( düzgün bi işim evim olsun istiyorum :( ama annem buna zorluyo. karşıma çıkan kişi de beni çok seviyo görüşüyoruz ama herşeyim zoraki. sırf benle çok güzel ilgileniyo ben kendime tahammül edemezken bile bana tahammül edebiliyo diye görüşeyim dedim parası pulu cidden umrumda değil öyle olsa evlenirim ama bakışları bile zaman zaman beni durduk yere rahatsız ediyo. yanına giderken arabadan inip beklemesi bile sinir ediyo. herşeyi batıyo bazen. dikiz aynasını çevirip beni izliyo özlüyorum diyo o bile rahatsız ediyo. annem sevdiğin etmedi seni seven mutlu eder diyo. napıcam ben ya herkes herşey üstüme geliyo. bi işe girdim ilerletmeye çalışıyorum şuan pek kazanamıyorum evimle işim de uzak ananemde kalıyorum o da bana sıkıntı oluyo kafayı yiyeceğim artık nolur bana bişey yap de :(( :3cy0m:

---> İntihar Etmeyi Bile Düşünür Oldum :(

Hayatta herşey birden kötü olur ama inan sonra yine herşey güzel olur bu bizim için bir sınav hiç unutma.
Sana tavsiyem madem o çocukla Ciddi birşey düşünmüyosun görüşmeyi kes lütfen boşuna Ümit verme derim ben ... böyleleri piskopata bağlar sonra dan.. annene gelince o niye karışıyo evlenceğin adama. O mu evlencek sanki ya.. sen birini sevdik ten saydıktan sonra aile n de sever hiç merak etme. Allah yardımcın olsun güzelim kafayı bu kadar takma. Hayat üzülmek için cidden çok kısa :)

Mücadele edip cennete gitmektense pek edip cehenneme gitme. :)
İnsanlar neler yaşıyorlar. İnan bende senle aynı durumdayım. Ve senin gibi başarılı bi okul hayatım da olmadı. Ülkemizde kimse okuduğu bölümün işini bulamıyor maalesef.
Annene söyle bence bu kadar rahatsız olduğunu. Allah korusun yarın bi gün bir şey falan yapar de annen de yanında dursun. 23 yaşı ne ya abim 30 yaşında erkek olmasına rağmen işini daha adam gibi kurdu hala evli değil. Evde kalma yaşı da değil 23. Annende evlendirmeye çalışmasın seni ya.

Okadar sene okudun... simdi bunalma bence... o stressli okul yillarini unutak icin gez toz tatil yap falan...

Evde yat uyu... hobbi yab kendine...

Istemedigin biriyle evlenme bence olacak seymi bu... hem 23 evlilik yasi degil... takma kafana...

Biliyomusun aynı yaştayız ve benzer şeyler yaşıyoruz. Dereceyle mezun olmama rağmen kafama göre bir iş bulamadım ve kpss ye hazırlanmaya karar verdim. Ama ondan da pek ümidim yok. Ama tek değilim bütün arkadaşlarım aynı durumda hepsi bunalımda.
Bence bu yaşta evliliği düşünme. O çocukla görüşmeyi bırak. Önce kendi hayatını düzene sok dimdik dur, erkek eline bakma erkeklere o üstünlüğü yaşatma

Son düzenleme:

güçlü kalman ve büyük adımlar atman gerekiyor. kalbinin sesini dinle ve çocuktan ayrılıp ayrılmaman gerektiğini bir düşün.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri