Kaplumbağalar Hakkında

Hayvansever23

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Yolda bir kaplumbağa buldum eve getirdim, yassı kabuklu ve bu sebepten dolayı türünü bilmiyoruz marul veriyorum yemiyor. Birkaç gündür bahçede yonca yiyor ama ben ona daha sağlıklı bir şeyler vermek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

---> Kaplumbağalar Hakkında

Sanırım perdeli demek istedin kaplumbağamızın ayakları yarı perdeli ve tırnaklı.
Yaklaşık bir karış büyüklüğünde.

Ekli dosyalar

• IMG_4218.jpg
    IMG_4218.jpg
    13.1 KB · Görüntüleme: 8

salatalık, marul, domates, kavun karpuz kabukları koyabilirsin

ama bahce toprak varsa genelikle toprakta yaasasın eger evcil degilse topraga daha bagımlılardır

dedgim gibi kabuk falan varsa salatalık burak onune uzaklas bir bak bakim yiyecekmi sal yoncaların icine

Tamam resimdeki haliyle çok mutlu ve ona böyle bir ev ev yaptım evini seviyor geceleri orada ama yinede bir sorayım dedim evinin içinde marul var o fıskiye sizi şaşırtmasın o kapalı kaplumbağa ıslanmıyor.ImageUploadedByTapatalk1414927813.355068.jpgImageUploadedByTapatalk1414927865.652334.jpgImageUploadedByTapatalk1414927881.750262.jpg

Tamam resimdeki haliyle çok mutlu ve ona böyle bir ev ev yaptım evini seviyor geceleri orada ama yinede bir sorayım dedim evinin içinde marul var o fıskiye sizi şaşırtmasın o kapalı kaplumbağa ıslanmıyor.Ekli dosyayı görüntüle 2603Ekli dosyayı görüntüle 2604Ekli dosyayı görüntüle 2605

arada bir ıslanması iyidir birde hizliresim progtamını kyllan resimler daha büyük olur
bırak bir onune b akalım ne yapacak salatalık falan ebllki ot yiyordur ondan yemiyor olabilir

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri