Kardeşlerime CİDDİ olarak SON UYARIM !

endLesS

Webmaster
Bu akşam maalesef almış olduğumuz yenilginin üzüntüsüne birde maçın 4-1 olduktan sonraki kısmında yapılan yersiz ve saçma tepkiler başta ben olmak üzere benim gibi düşünen bütün üyelerimizi üzmüştür.
Maalesef karşılaşmanın 60. dakikasında amigolarımız emniyet tarafından koridora çağrılmış ve tribün oto kontrolünü kaybetmiştir. Bu yüzden bazı cahil kardeşlerimiz tasvip etmediğimiz ve emeklerimizi hiçe sayan davranışlar sergileyerek bizleri rezil etmişlerdir.
Tuncay Şanlı eski bir futbolcumuzdur ve Fenerbahçe’ye hizmetleri olmuştur fakat Fenerbahçe’den nasıl ayrıldığı camia içerisinde herkesçe bilinmektedir. Nasıl olurda bu akşam Tuncay Şanlı tezahüratı yapılır? Hadi diyelim birkaç kişinin işi bu tezahüratı başlatmak peki nasıl olurda herkes katılır ve hep bir ağızdan bağırılır? Bu nasıl bir mantık ve zihniyettir. Yazıklar olsun.
Daha önce defalarca kere karşılaşma esnasında Genç Fenerbahçeliler diye bağırmayın, tribünde lehime tezahüratlar yapmayın diye söyledim. Yeter artık ben sizin yüzünüzden antipatik olmak zorunda değilim. GFB’nin kıymetini, değerini ve amacını bilmeyenler yüzünden GFB antipatik olmak zorunda değildir. Bunu yapan düşmanımız olsa inanın daha insaflı olurdu. Yazık gerçekten. Eğer böyle saçmalıklar olacaksa şayet bundan böyle Migros Kale Arkası’nda GFB olarak yer almayacağız.
Protestomuz sadece aleyhimize işleyen tribün politikasınadır. Buna olan tepkimizi maç sonunda veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz ama böyle cahilce değil.
GFB’nin amacı maç boyunca sadece takımına destek olmaktır. GFB amaç değil araçtır. Fenerbahçe olduğu sürece var olacaktır ama böyle saçmalıklar maalesef bizleri bile soğutmaktadır. Bizleri soğutan bu tablo münferit olarak stadımıza gelen taraftarımızı nasıl soğutmasın. Şahsıma verilen ceza yüzünden tribünlerde yokum. Ben isterim ki yokluğumda kardeşlerim, arkadaşlarım daha dikkatli olsunlar ama bu akşam yaşananlardan sonra bu yaptığım uyarı ilk ve sondur. Artık bundan böyle grubumuz üyesi olan fakat GFB duruşuna aykırı hareket edenlerle ilişkimizi keseceğiz. Duyan duymana duyursun, uyan uymayanı uyarsın.
Takımımız zor günler geçiriyor. Tribünlerde takımımıza destek için olmalıyız ve olacağız da. Protestolarımız maç sonlarında devam edecektir. Bundan sonra herkes kendine bir çeki düzen versin ve tribüne öyle gelsin.
Bu konu kendi iç meselemizdir. Başka sitelere taşımamanızı önemle rica ederim.
Sefa

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri