Yeni Başladım ne Açmalıyım

CaSPeR35

Kayıtlı Üye
Melee DPS (Hasara dayalı yakın dövüş) Classları
Arms / Fury Warrior - İki elli ya da 2 elinde de birer silah olmak üzere yakın dövüşte güçlü bir classtır. Düşmanına doğrudan saldırır, yüksek hasar verir.
Rogue - İki elinde birer silah bulunur, kılıç, balta, çekiç kullanabildiği gibi hançerde de ustalaşabilir. Görünmez olabilir, hızlı dövüşür, arkadan saldırma ve düşmanlarını gizlice alt etme konusunda ustadır.
Retribution Paladin - İki elli silahlar ve holy büyü yardımıyla dövüşür. Yavaş ama etkili saldırıları vardır.
Enhancement Shaman - İki elinde birer silah ve elementlerin gücüyle (büyü yaparak) dövüşür. Hızlı ve etkili savaşır.
Feral Druid - Kedi formunda dövüşür. Dövüş tarzı bakımından Rogue ile benzerlik gösterir.

Ranged DPS (Hasara dayalı uzak dövüş) Classları
Hunter - Yay / tüfek ile dövüşür, yanında hayvanı bulunur.
Mage - Arcane / Fire / Frost dallarında uzmanlaşmış bir büyücüdür.
Warlock - Karanlık büyücüdür, düşmanı zaman içinde hasar veren büyülerle öldürür, demon (iblis) kontrol edebilir.
Shadow Priest - Kara büyü kullanırlar, oynayış bakımından warlock la benzerlik gösterebilir.
Elemental Shaman - Elementlerin gücünü kullanan bir büyücüdür. Şimşek/Yıldırım büyülerinde ustadır.
Balance Druid - Moonkin'e dönüşüp nature (doğa) büyüleri kullanarak savaşır. Oyun tarzı bakımından mage le benzerlik gösterir.

Healer (İyileştirici) Classları
Resto Druid - Doğanın gücünü kullanarak zaman içinde iyileştirmede yetenekli olan bir classtır.
Resto Shaman - Elementlerin gücünü kullanarak iyileştirme yapar.
Holy / Disc Priest - Holy gücünü kullanarak iyileştirir, kalkan açıp dostlarını koruyabilir.
Holy Paladin - Holy gücü ile iyleştirme yapar.

Tank (Savunma) Classları
Prot Warrior - Tek elinde silah diğerinde kalkan alarak dostlarını zarardan korur, düşmanların dikkatini üzerine çekerek hasarı alır.
Prot Paladin - Prot Warrior ile benzerlik gösterir, fakat holy büyüleri de kullanabilir.
Feral Druid - Ayı formunda dövüşür. Oynanış bakımından prot warrior classı ile benzerlik gösterir

---> Yeni Başladım ne Açmalıyım

izliyorum:)
o hareketleri ben kiiim yapmak kim:):):)adamlar havada dans ediyo

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri