Doğum sonrası süreçte her anne deneyimli ve bilinçli bir elin yardımına ihtiyaç duyar. Yorucu geçen doğum süreci sonrası, hastaneden eve döndüğünüzde bilgili, güvenilir ve uzman bir bebek hemşiresinden destek almanız paha biçilemez değerdedir.

Hamileliğiniz süresince bebek bakımı ile ilgili öğrendiğiniz tüm bilgiler doğum ile birlikte bir anda unutulabilir. Ve siz bebeğiniz ile baş başa kaldığınızda, bebeğinizin bakımı ile ilgili deneyim gerektiren ve henüz tecrübe etmediğiniz konularda, kaygı duyabilir ve endişe yaşayabilirsiniz. Doğum sonrası ilk bir aylık yenidoğan döneminde, uzman bebek hemşirelerinden alacağınız destek sizin ve bebeğinizin sürece uyum sağlamasında oldukça önemlidir.

Bebeğinizin size ve emzirme sürecine alıştırılması, düzenli uyku periyodunun oluşturulması, banyosu, alt bakımı, göbek bakımı konuların profesyonel kişiler tarafından uygulanması ve öğretilmesi hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Yeni doğmuş bebek bakımının zor olduğunu ve ebeveynlerin bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Ve ailelerin en önemli beklentilerinin, bebeklerini emanet edecekleri kişiye güven duymak istemeleri olduğunu da biliyoruz.

Annelerin, bebekleri konusunda kendilerini güvenilir ellerde olduğunu hissettirmek öncelikli görevimiz. Bebeklerin bilgili, deneyimli ve güvenilir bebek hemşireleri ile konforunu sağlıyor, annelerin ise; bu zorlu süreçte hayatlarını kolaylaştıran profesyonel bakım desteği sunuyoruz. Böylelikle, sizlere bebeğinizle geçireceğiniz kaliteli ve keyif dolu günler anlar yaşatıyoruz.