Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
51 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ne günlerdi be. ( Aşırı "ban" içerir )

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    dυѕLєяfσяυм üує

Standart ---> Ne günlerdi be. ( Aşırı "ban" içerir )

Fake bayan nicleri alıp bir iki elemanla msn üzerinden cıkıyormuydunuz yoksa benmi yalnış anladım.

Hadi geçen bahsettigin tehlikeli isleri anladım her admine config php den izin verilmez ama oldu diyelim de .. Bu servere saldırmalar, kastırmalar, dondurmalarda nasıl oluyor hocam.

Www.DuslerForum.ORG

Not: Kontrol Panelinizden Bu Alanı Değiştirebilirsiniz.
    ( Facebook / Skype /RekLam / Video / Link / yasaktır)
    ..bu maddelerden birini veya bir kaçını eklerseniz üyeliğiniz durdurulacaktır..

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

Alıntı Raspa Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    Fake bayan nicleri alıp bir iki elemanla msn üzerinden cıkıyormuydunuz yoksa benmi yalnış anladım.

Hadi geçen bahsettigin tehlikeli isleri anladım her admine config php den izin verilmez ama oldu diyelim de .. Bu servere saldırmalar, kastırmalar, dondurmalarda nasıl oluyor hocam.
    ayarı veriyorduk işte Sınır yoktu
    '

endLesS // COD7
    Nam-ı Değer Melih, Emre
    2008 Ağustos

'

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

İyiymiş valla.

Her foruma lazım senin gibi. )

Www.DuslerForum.ORG

UYARI:

Alıntı Raspa Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    İyiymiş valla.

Her foruma lazım senin gibi. )
    Sana noldu bilmiyorum ama eyvallah : )
    '

endLesS // COD7
    Nam-ı Değer Melih, Emre
    2008 Ağustos

'

UYARI:
    N'apim tabiatım böyle..

ya benımde ban yedıgım cok oldu geneldede admıne trollük yapıp benı banla dedım onlarda cok comerttıler saldılar banamalara
    Acı geçiştirilmez acıyla..

UYARI:
    Hard Work Beats Talent

Alıntı Muray Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    Anılarım depreşti resmen
    Kahkaha Attım nedense

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

yoksa ben zurna mıyım ha diye devam ediyordu galiba o şarkı

Www.DuslerForum.ORG

UYARI:
    Eluveitie

Alıntı COD7 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    Üye resimlerine açılan fotoğraflar üzerinden facebook hesaplarını bulmaya çalışmakta ayrı bir emek isterdi o zamanlar. fake resimler ekleyip bu benim diyenlerde vardı valla ne günler geçirdik tahmin bile edemezsiniz.

Konu taa geçen senede kalmış ama yazmadan edemeyeceğim , okurken sesli güldüm gerçekten

Hatta kızın biri bizi fena keklemişti üye resimleri bölümünde herkesi. Sende artık nasıl bulduysan kızın foyasını ortaya çıkarmıştın ve düşler forum şok

Allah Türkü Korusun ve Yüceltsin

UYARI:
    saman sarısı.

Ben bu zamanların sonlarına doğru 10-11 yaşında falandım cirit atardım forumlarda, keşke o dönemlerde ergen olsaydım ergenliğimi güzel hatırlayacak şeylerim olurdu çünkü çok eğlenceliydi herkes

severek okudum şu yazıyı da, fenasın emre ya

UYARI:

Alıntı Serene Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    ya benımde ban yedıgım cok oldu geneldede admıne trollük yapıp benı banla dedım onlarda cok comerttıler saldılar banamalara

Alıntı gibicibicis Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    yoksa ben zurna mıyım ha diye devam ediyordu galiba o şarkı
    aynen

Alıntı ~ SiLence Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    Konu taa geçen senede kalmış ama yazmadan edemeyeceğim , okurken sesli güldüm gerçekten

Hatta kızın biri bizi fena keklemişti üye resimleri bölümünde herkesi. Sende artık nasıl bulduysan kızın foyasını ortaya çıkarmıştın ve düşler forum şok
    Gözde

Alıntı Earl Freyja Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    Ben bu zamanların sonlarına doğru 10-11 yaşında falandım cirit atardım forumlarda, keşke o dönemlerde ergen olsaydım ergenliğimi güzel hatırlayacak şeylerim olurdu çünkü çok eğlenceliydi herkes

severek okudum şu yazıyı da, fenasın emre ya
    Eyvallah
    '

endLesS // COD7
    Nam-ı Değer Melih, Emre
    2008 Ağustos

'

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Sistem Bilgileri

Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir!
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2019

Web Design: ÖzkaN

Uyarı

5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Yer sağlayıcı olarak hizmet veren sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler ile ilgili iletişime geçilmesi halinde size dönüş yapacaktır.
beylikdüzü dış cephe temizliği giyim xml bayiliği beylikdüzü temizlik şirketleri