6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Çocukken

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    Crisis♪

Standart Çocukken

Ilkokuldayken bir arkadaşım vardı. Halen arkadaşız kardeşim gibidir. o zamanlar 1-2 liram olduğunda sevinirdim. Arkadaşım bana 1lira vermişti bir nedenden ötürü sonra alırım dedi. Bende unuttum paranın onun olduğunu.. Gittim kantinde bir güzel harcadım. Bir güzel harcadım derken yumiyum almışımdır herhalde. Sonra parasını vericem elimde para yok. Tabi o zamanlar 1lira bana fazla gözüktüğü için çok utanmıştım. Birşeyler gevelemiştim ama hatırlamıyorum.
    Sonra oradan sessizce uzaklaştım..

Hiç unutmadigim bir olay bu paylaşayım dedim
    Konu Luna tarafından (24 Mart 2016 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.
    Luna-P!

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    dυѕLєяfσяυм üує

Standart ---> Çocukken

yumiyum mu

(+)

UYARI:
    Crisis♪

Standart ---> Çocukken

Alıntı HaDeS Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
    yumiyum mu

(+)
    evet yumiyum gibi birşey almıştım
    Luna-P!

UYARI:
    GururLan

Standart ---> Çocukken

Cocuk akli iste )
    Geliyorum dedi. Benden bile kovdum ben'i. Ama ne o geldi ne de kovduğum ben geldi geri. Sensizdim bir de bensiz bıraktın beni ..

- Nazım Hikmet -

💞Nazli Derya Birgül Nurten💞

UYARI:
    Crisis♪

Standart ---> Çocukken

Alıntı LocKe Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]

Cocuk akli iste )
    Luna-P!

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

Standart ---> Çocukken

Haha��

Sistem Bilgileri

Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir!
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2019

Web Design: ÖzkaN

Uyarı

5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Yer sağlayıcı olarak hizmet veren sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler ile ilgili iletişime geçilmesi halinde size dönüş yapacaktır.
beylikdüzü dış cephe temizliği giyim xml bayiliği beylikdüzü temizlik şirketleri