Sayfa 16/16 İlkİlk ... 610111213141516
156 sonuçtan 151 ile 156 arası

Konu: ümitle güzel sözler

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    dυѕLєяfσяυм üує

Standart Cevap: ümitle güzel sözler

Aşk sözlerini kulağıma fısıldarken ve hafiften gülümserken, en karanlık gecemi bile aydınlık bir bahara çeviren sevgilim. Hayatıma getirdiğin neşe için sana çok teşekkür ederim. Günün kutlu olsun.

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    dυѕLєяfσяυм üує

Elimi her tuttuğunda, en kötü günlerim bile kolayca geçiyor. Bana gülümsediğinde, en kötü düşünceler uçup gidiyor. Sen olmadan hayatım bir hiç olurdu. Yeni yaşın kutlu olsun sevgilim

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

Mucizelere inanır mısın? Çünkü ben inanıyorum**¦ O, seni bulduğum gündür. Seni seviyorum bebeğim

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

Her ne zaman hayatın getirdiği problemler boğazımı sıkacak gibi olsa, aşkın beni kurtarmak için gelir ve o çok beklediğim ışığı, umudu bana getirir. Göz aydınlığım, sevgilim

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

Seni sevmek gül bahçesinden güzel bir gül sevmeye benzer. Her haliyle güzel ve bir o kadar da ulaşılmaz**¦

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

Seni sevmek gül bahçesinden güzel bir gül sevmeye benzer. Her haliyle güzel ve bir o kadar da ulaşılmaz**¦

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 610111213141516

Sistem Bilgileri

Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir!
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2019

Web Design: ÖzkaN

Uyarı

5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Yer sağlayıcı olarak hizmet veren sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler ile ilgili iletişime geçilmesi halinde size dönüş yapacaktır.
beylikdüzü dış cephe temizliği giyim xml bayiliği beylikdüzü temizlik şirketleri