2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: İkizler – 11 Mart Haftalık Burç Yorumu

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    hayat varsa Yaşam vardır

Çiçek İkizler – 11 Mart Haftalık Burç Yorumu

11 Mart haftası burç yorumları... İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor?
    Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Gizlilik içinde yürüteceğiniz her türlü olay başarıya ulaşacaktır. Yapacağınız işleri bir süre kimseyle paylaşmak istemeyebilir, gizlilik içinde yürütebilirseniz de. İlişkiler arenası bir parça zorlu gelebilir, partner veya ortağınızla didişebilirsiniz.

Bu hafta kendinizi garip bir rekabet içinde bulabilirsiniz. Daha sağlam ve güvenilir kaynaklar ile ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz, biraz daha kendinize dönme, yalnızlık temaları ağır basacak olsa da, şu birkaç haftalık süreci yaşamdan tam olarak beklentiniz nedir, kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz özellikler nelerdir bunları düşünüp sorgulayabilirsiniz. Ayrıca sigara gibi kötü alışkanlıkları da bırakmak için gerekli manevi gücü kendinizde bulabilirsiniz. Evet aslında bu etkileşim manevi güç gerektiren yapmayı düşündüğünüz ne varsa yapmanıza yardımcı olacaktır.

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    €q0iSt

Standart Cevap: İkizler – 11 Mart Haftalık Burç Yorumu

Ok
    Elimi sallasam ellisi,

-Lakin gönlümün istediği;

"ABDESTLİSİ"...
    .

ELIF... ? LAM...? MİM..?
    İşte böyle mealsiz anlatilmaz haldeyim...
    Hicretim sana'dır ey Yâr !
    Ben sana Muhacirim... Sen bana Ensar..

Sistem Bilgileri

Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir!
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2019

Web Design: ÖzkaN

Uyarı

5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Yer sağlayıcı olarak hizmet veren sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler ile ilgili iletişime geçilmesi halinde size dönüş yapacaktır.
beylikdüzü dış cephe temizliği giyim xml bayiliği beylikdüzü temizlik şirketleri