Sayfa 1/38 123456711 ... SonSon
376 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ölüme bir saat kala...

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    |+|+ KuRuCu +|+|

Standart Ölüme bir saat kala...

kimi arardınız ??? KIMINLE OLURDUNUZZ

UYARI:
    Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
    dυѕLєяfσяυм üує

hmm valla Bubamdan beni affetmesini dilerdim! ona karsi yaptigim hersey icin
    !
    Y AM I FIGHTIN 2 LIVE IF I AM LIVIN 2 DIE!!!

UYARI:
    fσяυм ρяєηѕєѕ

sadece ölümün gelip beni bulmasını

UYARI:
    fσяυм ρяєηѕєѕ

beklerdim
    beklemeyi bilenin herşey ayağına gelir;)

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

Öllüme Bir saat Kala Kendimle Başbaşa KalmaK isterdim!

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

ben olume bır saat kala butun sevdıklerımle kavga ederdım hepsının benden nefret etmesını ısterdım sonrada bu ulkeyı terketcegımı solerdım bolece kımse oldugumu bılmez ve sevdıgım ınsanlar arkamdan aglayıp uzulmez
    460 VATAN İÇİN GERİSİ SENİN İÇİN

UYARI:
    dυѕLєяfσяυм üує

O anlarımın son olduğu için bütün yaşadıklarım ve en sevdiğim insanlar film şeridi gibi aklımdan geçerdi sanırım...

UYARI:
    fσяυм ρяєηѕєѕ

hmm ailemin

UYARI:
    fσяυм ρяєηѕєѕ

ben sevdiklerimle güzel gün geçirirdim en çok istediğim yerlere giderdim hayatımın son gününde bari iyi geçiriyim ama bunları sölerken bile üzülüyorum çünkü bu hayattan gtmk hiç istmyrm

UYARI:
    fσяυм ρяєηѕєѕ

eqer bir saat sonra ölecegimi bilseydim.. ilk basta onume gelene dünyanin degerini bilmesini ve geri kalan zamani allaha bu zamana kadar yasadigim ve yasamadigim butun hersey icin sükrederdim

Sayfa 1/38 123456711 ... SonSon

Sistem Bilgileri

Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir!
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2019

Web Design: ÖzkaN

Uyarı

5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Yer sağlayıcı olarak hizmet veren sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler ile ilgili iletişime geçilmesi halinde size dönüş yapacaktır.
beylikdüzü dış cephe temizliği giyim xml bayiliği beylikdüzü temizlik şirketleri