2019'da Akrep Burcunu Neler Bekliyor ?

InnoCence

ÜLKÜ & UMAY
Webmaster
Prenses
Akrep Burcu 2019 yılında hem iş hem aşk anlamında önemli sorumluluklar üstleniyorsun. Kontrollü olmanda ve dengede kalmanda fayda var. Girişimlerinde disiplini elden bırakmazsan ele aldığın her işten başarı ile ayrılacaksın.

Yakın çevre ile olan ilişkilerin seni dönem dönem bunaltabilir. Bazı kişileri değiştirmeye çalışmaktan vazgeçer, onun yerine bakış açını değiştirirsen daha huzurlu olursun. Maddi alanda mükemmel şanslara sahipsin.

Önemli olan ise karşılaştığın fırsatları ne şekilde değerlendirdiğin olacak. Ev, mal, mülk almak ve yatırım yapmak için çok iyi bir sene. Para biriktirmek sana daha cazip gelebilir. Yurt dışı ile ilgili bir planın varsa onu da devreye sokacaksın.

Özel hayatında daha gerçekçisin. Hayallere bel bağlamıyorsun. Hayatında biri varsa onun yaşamının senin yaşamına olan etkisini yoğun şekilde hissedeceksin. Beklenmedik gelişmeler seni bekliyor sevgili Akrep Burcu.

Akrep Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Akrep Burcu 2019 yılı eğitim hayatında kendini geliştirmek adına bilgi içeren sunum, söyleşi ve projelere yöneliyorsun. Yarım kalan bir eğitim durumun varsa bu sene mutlaka tamamlayacaksın. Çok önem verdiğin birinin yoğun şekilde desteğini alıyorsun. Kazanacağın paraların bir bölümünü eğitime harcayacaksın.

Akrep Burcu sağlığı 2019 yılında kadersel etki altında. Gerekiyorsa düzen değiştirmeli, beslenme ve yaşam tarzını değiştirerek sağlığını korumalısın. Bedeninin sana verdiği sinyalleri ihmal etmemeli, ufak da olsa doktora danışmalısın. Enerjinin yüksek olduğu zamanlarda düşme, çarpma ve sakatlanmalara açık olacaksın.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri