Anıtkabir , Anıtkabir Resimleri , Anıtkabir Fotoğrafları , Anıtkabir Askerleri Resimleri

sEmih

Kayıtlı Üye
Anitkabir1.jpg

anitkabir1.jpg

anitkabir.jpg

anitkabir.jpg

anitkabir.jpg

anitkabir.jpg

37074969.0086AnkaraAnitKabir.jpg

anitkabir.jpg

anitkabir-b.jpg

anitkabir022fxfg1.jpg

insiyakimilli_anitkabir01.jpg

antkabir.jpg

01.jpg

AnkaraAnitKabir.jpg

---> Anıtkabir , Anıtkabir Resimleri , Anıtkabir Fotoğrafları , Anıtkabir Askerleri Resimleri

Harika..

forumda buLunması gereken oLmazsa oLmazLarımızdan Atamızın mekanı.

teşekkürLer

+ rep

---> Anıtkabir , Anıtkabir Resimleri , Anıtkabir Fotoğrafları , Anıtkabir Askerleri Resimleri

rica. :)

Teşekkürler kardeşim.
Ankara'ya gelipte , Anıtkabir'i görmeden giden olursa , hayatının yanlışını yapmış olur.

©ﻕΞתς яΞiš;2110514' Alıntı:
Teşekkürler kardeşim.
Ankara'ya gelipte , Anıtkabir'i görmeden giden olursa , hayatının yanlışını yapmış olur.

evet.
+ rep

Her gün önünden geçiyorum dolmuşla
teşekkürler bitanem

çok güzel görünüyo ya duygulandım desem yeridir

ankaraya gitmeyi çok istiyorum sıf ATAMI ziyarete umarım bigün nasip olur :)

teşekkurler +rep

atatürk sen çok yaşa!!!

gitmiştim tesekkurler

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri