doğum günü smsler 2012 (2)

'Gülümse

:D
Prenses
Bügün mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne ve sevgimi kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, doğum günün kutlu olsun.

Güneşin yolu kadar uzun ömrün, yaşamın onun ışığı kadar aydın olsun, hayalini kurduğun bütün güzellikler senin olsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun.

Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. Aslında yağmur değil yıldızlar ağlıyordu. Çünkü aralarından en güzel yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara...

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa, nice yaşlara...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler...

Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

365 günlük bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına, nice güzel öyküler senin olsun, nice yıllara...

Bu gece gökyüzüne bakmayı unutma. Söz verdi yıldızlar, yalnız senin için parlayacaklar. Sana bu geceki hediyem, gözyüzündeki tüm yıldızlar. İyi ki doğdun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek herşeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğdun.

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELINI YASAR, BASARI MERDIVENLERINI RAHATLIKLA TIRMANIRSIN VE DILERIM YUZUN HEP GULER, NESENI HIC YITIRMEZSIN. SEVGI DOLU KALMAN VE MUTLU OLMAN DILEGIYLE... DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar aci,sen nefes kadar önemli, canim kadar degerlisin, iyiki dogdun birtanem

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün belki de çok kisiden dogumgünü mesaji alacaksin, ancak su an okudugun içlerinde en farklisi çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan olusmus bir mesaj. Sesim güzel olmadigindan sana bir dogumgünü sarkisi söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kisa bir mesaj çekiyorum. Hep oldugun gibi sevgi dolu ve neseli kal. Nice mutlu yaslara.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi geçsin. Iyi ki varsin ve iyi ki dogdun

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum Doğumgünün kutlu olsun

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri