Eşim işsiz ve ***** filmlere merak sardı

Gülümse.

Bayan Üye
Rumuz: Karakız

Eşim işsiz ve ***** filmlere merak sardı

Merhaba Güzin Abla; gazetede çıkan köşenizi ilgiyle okuyorum. Benim sorunuma da bir cevap verirseniz sevinirim. Binamıza yaklaşık 2 ay önce uydu anteni bağlandı ve eşim her gün sabaha kadar seks kanallarını seyrediyor. Ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Söylediğim zaman beni ilgilendirmediğini söylüyor ve tepki gösteriyor. Aynı zamanda kendisi şuanda işsiz ve bu durumları takmayacak kadar rahat birisi.11 ve 9 yaşlarında iki kızım var. Şimdiye kadar evliliğimizde bir sorun yoktu bu davranışı aramızda kopukluk yaratıyor. İleride psikolojik bozukluk söz konusu olabilir mi? Önerilerinizi merakla bekliyorum.​

Hayır kızım psikolojik bozukluk mozukluk değil, bütün erkeklerin merakı bu... Son zamanlarda görmüyor musun, neredeyse gazete ve televizyonlarda bu tür tartışmalar birbirini izliyor... Erkekler bu şekilde uyarılmaktan hoşlanırlar... Bu bir sapıklık değildir... Bu onların yapısında vardır. Biz kadınlar böyle görüntülere pek de meraklı değilizdir de, erkekler ***** filmlerden, fotoğraflardan pek hoşlanırlar... Bu da onların cinsel fantezisidir... Ancak buna pek aldırma da, benim için daha önemlisi eşinin çalışmaması ve çalışmaya da pek meraklı olmaması... Evet, işsizlik erkeklerin büyük bir bölümünü böyle bir sorunla karşı karşıya bırakıyor ama erkek bu, ne olsa yapmalı, evine, çoluk çocuğuna mutlaka ekmeğini temin etmeli. Bunun için sen de çaba göster, gazeteleri ve internet sitelerindeki iş ilanlarını takip et, onu yönlendir, kavga etmeden ve tatlı tatlı ikna etmekle bunu daha kolay başarırsın...

---> Eşim işsiz ve ***** filmlere merak sardı

genimizde var bu merak yeni mi farketti ki acep :S

---> Eşim işsiz ve ***** filmlere merak sardı

Ne kadar ilginç ya Karın yatağında sen hayali bi dünyadasın.

Erkektir yapar diyelim geçelim (:)

Kadın olmanın en güzel taraflarından biri bu olsa gerek Şükür...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri