Gossip Girl Dizi replikleri

---> Gossip Girl Dizi replikleri

Jack: Neden Bass Endüstri'yi pantalonunu 24 saatten fazla kapalı tutamayan bir gence bıraksın ki?
Chuck: En azından ben beş dakikadan fazla hizmette bulunabiliyorum

Blair: Chuck!Gecemi mahvetme çalışmaların bitmedi mi?
Chuck: Bak seni asla terk etmemeliydim.Uçağın kalktığı anda yanlış kararı verdiğimi biliyordum. Bütün yaz kendimi oyaladım.Böyle hissetmeyeceğimi umarak..Ama hâlâ hissediyorum.
Blair: Ve?
Chuck: Korkmuştum..Eğer bütün yazı beraber geçirirsek,sadece ikimiz..Görürdün.
Blair:Neyi görürdüm?
Chuck: Beni.Lütfen onunla gitme..
Blair: Neden?Bana bir sebep söyle ve ''Ben Chuck Bass'ım.''sayılmaz.
Chuck: Çünkü gitmek istemiyorsun.
Blair: Yeterince iyi değil.
Chuck: Çünkü ben gitmeni istemiyorum.
Blair: Yeterli değil.
Chuck: Başka var ki?
Blair: Gerçek sebep..Burada olduğum yerde kalmalıyım,o arabaya binmemeliyim.Üç kelime,sekiz harf.. Söyle,seninim.
Chuck: Ben..Ben..
Blair: Teşekkür ederim..Bütün duymam gereken buydu..

Chuck: Benim söylememi istediğin şu üç kelimeyi söyle.
Blair: Dalga mı geçiyorsun?
Chuck: Hiçte değil..Sekiz harf,üç kelime..Söyle,seninim..
Blair: Ama ben zaten seninim,böyle konuşarak anı mahvediyorsun.
Chuck: Söyleyemiyorsun..Benden söylememi istemiştin.
Blair: Hesaplaşmaya hazırım.
Chuck: Belki ben değilimdir..
Blair: Chuck Bass, Ben..Asla o sözleri sana söylemeyeceğim..
Chuck: O zaman asla bana sahip olamayacaksın..

Chuck: Seni yeteri kadar süre kovaladım,şimdi kovalama sırası sende..

Chuck:Brooklyn mi?
Blair:Fena mı,unutulmaz bir gece olur..
Chuck:Bana birşey söylemek istediğini söylemiştin.
Blair:Evet..
Chuck: Dinliyorum.
Blair: {Durur bir süre}Ama bu çok aptalca..{Dalgaya alıyormuş gibi}Kimin önce söylediğinin ne önemi var ki?Neden beraber söylemiyoruz?
Chuck: Çünkü anlaşma böyle değildi.
Blair:Neden herşey anlaşmaya göre olmak zorunda?
Chuck: Çünkü biz bunu böyle yaptık..
{Blair susar..}
Chuck:Neler oluyor Blair?Buraya beni birşey söylemek için çağırdığını söylemiştin.Söyle!
Blair:Neden ilk ben söylüyorum?Havaalanında seni bekleyen bendim,Tuscany'e tek başıma gittim!
Chuck:Bunlar geçmişte kaldı!
Blair:İlk kez ben senden söylemeni istedim!
Chuck:Beyaz partide mi??Kontla gitmek üzereyken mi,cidden o zaman söyleyeceğimi mi düşündün?
Blair:Evet düşündüm!Ve sen söylemeyince de ölmek istedim!
Chuck:Bana buraya kadar bunun için geldiğimi söyleme.Nihayet duygularını kabul edebileceğini düşünmüştüm ama anlaşılan bu da oyunlarından biriymiş!
Blair:Benim oyunlarım mı?Bunu başlatan sensin!
Chuck:Bitiren de sen oldun!(Arkasını döner,Blair da gözleri dolu bir şekilde gider..)

Blair: Kutlama yapmaya mı geldin?
Chuck: Ne için?
Blair: Kazandın ya.Şampanyanı patlatabilirsin.
Chuck: Kazanmadım.
Blair: O zaman neden kaybetmiş gibi hissediyorum?
Chuck: Dinle,bence birbirimize bu üç kelimeyi söyleyemememizin nedeni doğru olmadıkları için değil.
Blair: O zaman neden?
Chuck:Cünkü bunun bir başlangıç değil,bitiş olacağını ikimiz de biliyoruz.Düşün..Chuck ve Blair el ele tutuşuyor,Chuck ve Blair sinemaya gidiyor..Bize göre değil..
Blair:Bunları yapmamız gerekmiyor,hoşlandığımız şeyleri yapabiliriz.
Chuck:Bizim hoşlandığımız şey bu.
Blair: Oyun..
Chuck: {Blair'ın önünde çömelir}Bak beklemeyi tercih ederim,belki ileride..
Blair: Sanırım o zaman geldiğinde dayanılmaz bir mutluluk bizi bekliyor olacak.. {Yavaşca öpüşürler.}

Blair: Limuzin ve bakireler!Tam da senin uzmanlık alanın!
Chuck: Bil diye söylüyorum,kutsal saydığım çok az şey vardır ve limuzin arkası da bunlardan biridir.

**

Blair: Teşekkür ederim.
Chuck: Senin için,her zaman.

**

Emma: Senin ilk seferin sevdiğin biriyle miydi?
Blair: Evet,öyleydi.

Blair: Sanırım ikimiz de senin için tek kızın ben olduğunu biliyoruz{orjinali I'm your one and only} ve Kanal Sokağı projem en iyi seçenek gibi duruyor.
Chuck: Tamamen katılıyorum..

**

Chuck: Dans et benimle.
Blair: Neden ki Chuck? Asla onlar gibi olmayacağız.{Taklitleri öpüşüyordur,onlara bakarlar} Sen demiştin,hatırladın mı?Bize göre değil.
Chuck: Belki..Ama eğer sahip olduğumuzu kaybetmek anlamına gelecekse bizi değiştirmezdim.
Blair: Ve neye sahibiz Chuck,söylesene.
Chuck: Bu gece var.Onun için çeneni kapat ve benimle dans et!

Blair: Chuck!Dur!Gitme.Ya da gitmek zorundaysan seninle gelmeme izin ver.
Chuck: İlgine minnattarım.
Blair: Hayır,değilsin.Bu günlerde hiçbirşeye minnattarlık duymuyorsun. Ama umursamıyorum.Nereye gidiyorsan,orada seninle olmak istiyorum.
Chuck: Bunu konuşmuştuk.Sen benim kız arkadaşım değilsin!
Blair: Ama ben benim. Ve sen de sensin. Biz Chuck ve Blair'ız.Blair ve Chuck. Yaptığın en kötü şeyde bile,aklına gelmiş en karanlık düşüncede bile herşeye rağmen senin yanında olacağım.
Chuck: Peki bunu neden yapacaksın?
Blair: Çünkü..Seni seviyorum..
Chuck: Öyle mi,bu çok kötü.

Chuck:Özür dilerim,berbat ettim.
Blair: Çok geç Chuck.İntiharını daha fazla izleyemeyeceğim.
Chuck:Jack beni kandırdı.
Blair:Kendinden başka suçlayacak kimse yok!Sana inanmıştım..Baban sana inanmıştı.İnanmayan tek kişi sendin.Tek istediğim..sadece yanında olmaktı..Ama bugün beni karınmış gibi söylediğinde sanki bu dünyadaki en korkunç kelimeymiş gibi söyledin.
Chuck:Blair..Lütfen..
Blair: Üzgünüm..Benden bu kadar..

Chuck: Ben Chuck Bass'ım!Kimsenin umrunda değil!
Blair:Benim umrumda! Anlamıyor musun? Hep burada olacağım!Bir yere gitmeni istemiyorum.Buna katlanamam! O yüzden kendine ne yapmak istiyorsan,lütfen bunu bana yapma!Lütfen!

Chuck:Özür dilerim..
Blair:Önemli değil..

Chuck: Bu sen değilsin.
Blair: Nereden biliyorsun?
Chuck: Çünkü seni kendimden iyi tanıyorum..

Chuck: Yine de bu gerçeği değiştirmez..Geceyi Nate ile beraber balayı suitinizde geçirmek yerine arabada benimle geçirmeyi tercih ettin.
Blair: Ben buraya en yakın arkadaşım için geldim.
Chuck: Tek sebep bu mu?

Blair:Selam..seni ortalarda göremedim..
Chuck:Bakıyor muydun?

Blair:Birden oldu.
Chuck:Beni yalnız bırak..
Blair:Aslında bana bu yüzden kızgın değilsin tıpkı benim sana Vanessa yüzünden kızgın olmadığım gibi..
Chuck:Bana ne hissettiğimi söylemeyi bırak!
Blair: Her zaman yaptığımız şeyi yapıyoruz..Bahane buluyoruz..Ama artık bunu yapmayacağım..Serena'ya beni sevdiğini söylediğini biliyorum.
Chuck:Serena yanlış duymuş.
Blair:Geçen yıl Nate'e söyledin,bu sene Serena'ya söyledin.Benim dışımda herkese söyledin.Neden bana söyleyemiyorsun?Gossip Girl senin bir korkak olduğun konusunda haklı mı?
Chuck:Bu doğru değil ve sen bunu biliyorsun!
Blair:Gossip Girl istediği herşeyde haklı olabilir ama benim hakkımda haklı olamayacak.Artık zayıf olmayacağım.Kaçamazsın.Bu sefer burada durup bunu dinlemek zorundasın.Chuck Bass..Seni seviyorum..Seni o kadar çok seviyorum ki bu beni tüketiyor..Seni seviyorum ve senin de beni sevdiğini biliyorum.Beni sevdiğini söyle.O zaman bütün dedikodular,yalanlar ve acının bir anlamı olur.Bir anlamı olduğunu söyle.
Chuck:Belki vardı.Ama artık yok..

c:haydi ama.ikimiz de biliyoruz ki bu çocuk beni incitmek için satın aldığın bir destek tıpkı benim seni incittiğim gibi
b:beni incitmedin.(serena ve chuck ın inanmayan gözlerle bakması sonucu pes eder)itiraf ediyorum.ilk birkaç gün seni toskana da beklemek biraz aşağılayıcıydı.ama gelmeyeceğinin farkına varınca yalan söyledim.şansıma seyehatta bir arkadaş edindim.
c: Sıkıcı ben,babamın eski çalışanı?bu arada sırf senin yüzünden onu kovdurdum
b:herşeyi ona borçluyum.beni jamesle o tanıştırdı.evleneceğim kişi olabilir
c:kanıtla
b:hiçbir şey kanıtlamak zorunda değilim.ama james i yakından tanımak istiyorsan onu akşamki yemeğe getiririm.eminm onu benim kadar seveceksin
c:bundan kastın sevmemekse haklısın sevmeyeceğim. 7 de görüşürüz

serenanın queenliğe geri dönmesi üzerine

gg:güzel ve sarışın bir anka kuşu küçük düşürüldükten sonra küllerinden yeniden doğdu

s: (kızlara)bir daha olmasın.şu andan itibaren herşeyin kontrolü bende

gg:tekrar hoşgeldin kraliçe serena.bizi sadık hizmetkarlarınmışız gibi düşün.çünkü bir bakışınla öldürebiliyorsan dan humphrey gibi olmak istemeyiz

ertesi sabah dan okula gelir.okulda kimse onunla konuşmamakta ve hzıla uzaklaşmaktayken serena peşinde kızlar ortama havalı bir şekilde gelir ve dan e böcek gibi bakarak yanından geçip gider

gg:üzgünüm yalnız çocuk.seni uyarmaya çalıştık.karliçe s. d.ye bunu yapıyorsa herhangi birimiz güvende mi.ya boyun eğ ya da çek git

Blair+Waldorf+3.jpg

Kim para mutluluğu satın alamaz diyorsa, nerden alışveriş yapacağını bilmiyor demektir. -Blair Waldorf.

Harika konu tatlım + rep :Ü

Herhalde bu dizide oynayacak olsam Blair Waldrof'tan başkası olmazdım. İstemezdim. Birinci sezon birinci bölümden beri fanı olduğum dizi. İlk göz ağrım, duygulandım bak. Blair candır. :124af: Ve benimdir. :rpat: Son 26 gün. :eda:

309252_423714327663949_1299185919_n.jpg

Blair(Pedere): Yukarıdakiyle bir daha konuştuğunuzda,erkek arkadaşımı bana geri göndermesini söyler misiniz?
1x08

539321_423429071025808_635930977_n.jpg

Blair:Tüm bu şeyler.Nate,annem,okuldaki kızlar.Bunu benden alamazsın.Çünkü yaparsan,sana yemin ederim seni mahvederim.
2x06

394369_423390294363019_1343934441_n.jpg

Blair: İzleyin ve öğrenin bayanlar. en önemli partiler davet edilmediklerinizdir.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri