GözLükLü emoLar ..

---> GözLükLü emoLar ..

emo kızları sefersiniz ama emo erkeklerden nefret edersiniz bunun açıklaması nedir peqi çekememezlikmi yoksa kızlara olan ayrı bir empati duygusumu yada taraf tutmamı diyim

---> GözLükLü emoLar ..

emo kızları sefersiniz ama emo erkeklerden nefret edersiniz bunun açıklaması nedir peqi çekememezlikmi yoksa kızlara olan ayrı bir empati duygusumu yada taraf tutmamı diyim

valaha ben emo erkeklerı sevmiyorum punq qerim ve asla qötü yorum yapmadım emolara
phenı ilqilendırmez.
emo kızlar bi baska oluyor^^
Erkekleri umursamam ^^
Kıskanıyo dersen resimlerim var bakabilirsin ^^

---> GözLükLü emoLar ..

kıskanıyo demem tabi ama ben genel olarak bişi söledim genelde hep böledir kızlara sulanırlar çıkarlar ederlerl ama erkekleer kfr edip aşalarlar bu bizim ülkemizde çok yaygın bir davranıştır söz meclisten dışarı

---> GözLükLü emoLar ..

haklı olabilirsin
bende bi tarz peşindeyim sende oda buda yanı herkes bi şeyler peşinde.
bana qöre emo belki erkekleri kötüdür sana qöre iyi
sana qöre punq erkekleri qötü bana qöre iyi
ben emo erkekleri neden sewmıyorum biliyomsun hacıı
msn coqu erkek emocu ekliyordu yazın ve eş cinseldi coqu tırstım :S:S o yusdn

---> GözLükLü emoLar ..

benim o kdr çok punk takılan arkadaşım varki inanamazsın aksine rap takılan arkadaşımda oldukça fazla aksine arabesk takılan arkadaşımda çok fazla ben sadece kendime bu tarzı benimsedim bu yolda gidiorum allaha şükür öle cinsellikmiş eşcinsellikmiş konularınada çok uzağım insanların klasik bi tabiri bu sadece emoysan kesin eşcinsellsindir falan filan derler bunlar bayatlamiş laflardır her tarzada saygım vardır ben özümde emo takılırım emo müziği yaparım ama arabesk bile dinlediğim olmadı diil açıkcası sonuçta arabesk müzikte emek vermiş birçok sanatçı var bunların haklarını yememek lazım allahın gavurlarını dinliyosak türklere bin kat saygımız sonsuzdur

---> GözLükLü emoLar ..

valla ben ne emo olunca ıkısınede bakmıyomhahaha

ama erkeklerın devamlı kızlara olan bı zafı vardır;)

---> GözLükLü emoLar ..

eqer biqün emo oLmaya karar verirsem boLe oLcam..;)

za.za.za.za.:D

---> GözLükLü emoLar ..

Tamam anladık, bazıları harbiden taş fakat birçok resimde gözlük takanlara rastlamadım ben.
Gözlükler başka yerlerine takılıydı da ben mi farkedemedim acaba?

---> GözLükLü emoLar ..

Onlar bonus
'madem bu kadar baktınız alın size biraz daha güzel kız resmi' anlayışı var alttan alttan , her şey bizim için

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri