Hiç rüşvet verdiniz mi?

Hiç rüşvet verdiniz mi?

• evet

Oy: 4 21.1%
  • hayır

Oy: 9 47.4%
  • işim olmaz..

Oy: 6 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    19
edebiiyatçıya vermiştim sınav sorularını almama rağmen yıne yüksek alamamıştım xD

---> Hiç rüşvet verdiniz mi?

Yıllar önce acemi mi acemi olduğum bir dönemde,gişelerden ilk kez geçerken trafik polislerin rüşvet toplamak için düzenlediği bir çevirmede "Yangın Tüpü" sorusuna takılarak deneyimlemek zorunda kaldığım ilk ve son tecrübe

....australyada ehliyet alirken verdim,o zamanlar sistem degisikti,simdi her sey bilgisayarda oluyor..
..8 yil yurt disinda kaldiktan sonra ilk defa turkiyeye gidiyorum sene 1982 ,anam bir teyp istemisti,kucuk bir teyp alip attim valize,ataturk hava alaninda indik valizler aramadan geciyor,gumrukcu el atti bu ne dedi,teyp dedim bu kadar vergisi var diye yuksek bir rakam soyledi,sonra cikis kapisinda oturan gumruk memurunu gosterip ona bir seyler toka et dedi,bu arada adama bir sinyal atti,kapiya gelince pasaportun icine bir 10 dolar SIKISTIRDIM,adamda aliverdi,iki yil evvel ihtilal olmustu,her sey yoluna girmistir diye dusunmustum kapinin her iki yanindada iki tane inzibat duruyor,onlarda bu islere ortak olmuslar diye dusundum.

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri