Joker ve Allame Neden Küstü?

Heulwen

Kayıtlı Üye
Joker ve Allame Neden Küstü ?

RB2oJa.jpg

BEN METE ERPEK, BİLMEN GEREKENLER VAR...
Meraba,
Şu an okumakta olduğun şey, uzun süredir söylemeyi planladığım cümlelerin bi araya gelmesinden oluşan, belki sonuna dek gelmeden ne sebepten olduğunu hiç bilemeyeceğim ve tasvip etmeyeceğim şekilde mouse'unu beğen/retweet/favorite butonlarından birine götürmene sebep olacak bir açıklama paragrafıdır.

Şu an saat 21:20 ve bu açıklamayı yazmak için güzel bi saat, az sonra zaten "ya dünya durursa? evrenin gizemli sırları" gibi güzel bi belgesel açıp biraz kafayı dinlemeyi planlıyorum. Daha sonrasında da İşler Güçler'in yeni bölümüne sararım heralde.
Öncelikle belirtmeliyim ki ne olursa olsun sizlere minnettarım. Siz, yani dinleyenler, rapçiler. Beni kimi zaman yaptıklarımdan dolayı acımasızca yargılasanız da, kimi zaman gereğinden fazla şımartsanız da... İyi kötü bi dialoğumuz var ve bu diyaloğun terazisini her zaman dengede tutmaya çalıştığımdan emin olun.

Merak etmeyin, cümlelerim "Hoşçakalın Rap'i bırakıyorum, ara veriyorum" diye bitmeyecek. Bi çoğu bunu istese de... Yapmakta olduğum şeye, tutkuyla bağlı olduğum bu uğraşa ara vermeye ya da bırakmaya niyetim yok. Elimde olsa uyku uyumam, gözümü kırpmam, sokakta yatarım, yine de tek bir an kafiyelerden uzak kalamam. Sadece açıklık getirmeyi düşündüğüm bi konu var.

Bi çoğunun hatta bazen benim bile ikilemde kalıp yanlış bildiğim bi konu. Benim Batarya bünyesinde olup olmamam. Aklınızda şimdiden büyük soru işaretleri oluştu değil mi? Daha fazla karmaşa kazanmadan bilmenizi isterim ki ben, Joker, bugüne dek hep tektim ve bugünden sonra da yaptığım şeye tek devam etmeyi planlıyorum. Yıllar sonra tekrar dejavu yaşadım. Kısacası artık bunu kabullenmeniz gerek. Bizim kabullendiğimiz gibi.

Biliyorum aklınızdan geçen soruları. Evet. Yaklaşık 4 senedir sürekli birlikte çalışıyorduk. Birbirimiziyse 6-7 yıldır tanıyoruz. Hatta öyle ki nasıl tanıştınız diye sorduklarında hatırlayamaz hale geldik. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu, hatta sıçtığımız bile aynı yere gidiyordu Durumun bu noktaya gelmesinin sebeplerini bilmenize gerek yok. Sadece bu dakikadan sonra benim; "Batarya 4ever", "Real Batarian" ya da "Batarya'dan Joker" olmadığım bilinsin istiyorum. Kimseye ahım yok, kimsenin hakkı yok bende, kimseyle sorunum da yok kimseye borcum da yok vicdanım rahat kafam rahat herşey yolunda merak etmeyin. Sadece kariyerimin bu şekilde devam etmesini istiyorum. Lütfen bunu gündem haline getirmeyin, bize sorular sormayın. Yarın Hayki'nin albümü çıkıyo mesela, bunun gibi bi meselenin büyütülmesini istemiyorum.
Sizin yüzünüzden 6. sigaramı yaktım. Günde 5'e düşürmüştüm oysa.

Her neyse...
Dünya ve insanlar sürekli bi döngü içindeler. İster istemez veya bilerek bir çok şey yaşarız ve bunlar bir çok sonuç doğurur. Bu da o sonuçlardan birisi. Merak etmeyin biz helalleştik, ama siz de bilin isterim ki hepsi çok iyi yerlere gelsin isterim. Aramızda düşmanlık yok, olmaz da. Fakat bugünden sonra benim için "Bataryalılar" çok sevdiğim ve defalarca seyrettiğim bir film. Artık tekrar açıp izleyeceğimi sanmıyorum. Hepinize saygı sevgi ve selamlar. Tarih: 11.12.12 Saat: 21:59. 7. sigara yanar... Peace!

---> Joker ve Allame Neden Küstü?

kız muhabbeti

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri