Kolajen Takviyesi Kullanıyor musunuz? Vitaliva Collagen Kullananlar

jasminepipe

Bayan Üye
Herkese selam,
son birkaç aydır dikkat ediyorum cildimde önceden görmediğim ince ince çizgiler oluşmaya başladı ve sanki özellikle geçen kıştan beri cildim çok donuk ve esnekliğini yitiriyor. Aslında genelde kendime, cildime bakan dikkat eden biriyimdir ancak sanırım artık yaşla birlikte bir şeyler değişmeye başladı. Saçlarım bile eskisi gibi parlak parlak durmuyor bu aralar kendimi sönük ve mat hissediyorum. Araştırırken kolajen kullanımı ile ilgili yazılar okudum. Her yıl azalan bir şeymiş. Bu yüzden cildimiz gençken daha sıkı, parlak ve genç görünüyor sanırım. Bu yüzden bizzat doktorların tavsiye ettiği bir takviye kolajen. Aranızda kullanan var mı? Bugün eve gelirken eczaneye girdim en son çıkan Vitaliva collagen'İ önerdiler. bir tane 5500 mg bir tane de 10.000 mg şeklinde farklı ürünleri vardı. Sanırım içte bir şeyleri beslemeden dışarıdan ne yaparsam yapayım çözülmeyecek gibi. Siz ne dersiniz kolajen kullanıyor musunuz, vitalivayı önerir misiniz?

---> Kolajen Takviyesi Kullanıyor musunuz? Vitaliva Collagen Kullananlar

araştırırken denk geldim yeni olduğu için herkes merak halinde galiba. ben kolajen kullanıyorum canım. Kolajene 3 yıl önce başlamıştım. Hemen her marka denedim. Ama asıl TİP1 VE TİP3 içerenleri seçmeye çalışıyorum. Suda collagen gibi tip2 filan içerenler tam bir vakit kaybıydı. Çünkü eklemlerimden şikayet edecek kadar yaşlı değilim henüz çok şükür :) Sadece cildim diriliğini güzelliğini kaybetmesin istiyorum. Kendime bakıyorum. Vitalivayı bir arkadaşım başladı burda yazlıkta üstelik 1 aydır kullanıyorum dedi ama etkileri şimdiden belli oluyordu. Cildi enfes. Selulitlerine iyi geldiğini belirtti. Kişiden kişiye değişir mi orasını bilmem ama fark ettirmiş. İnanamadım çok pişman oldum diğerlerinden. Bu arada 1 tane bana verdi bende denedim tadı çok güzeldi çilekliydi içimi kolay etkisi için 2 ay daha geçmesini önermişler. Bende sipariş ettim aynı eczaneden. Kullanacağım inşallah faydasını görürüm

---> Kolajen Takviyesi Kullanıyor musunuz? Vitaliva Collagen Kullananlar

Konuyu güncelliyim dedim. şuanda aktif kullanmaktayım. başta acaba ne zaman etki edecek, yoksa işe yaramayacakmı diye çok korktum. Ama sonradan özellikle ilk ay bitimine yakın bir iki kişi yüzüne ne yaptırdın gibi sormaya başlayınca çok rahatladım. Şimdi 2 aya yakın olacak artık bnde aynada etkisini farkını gözlemliyorum. Çok şükür gerçekten sonunda aradığım kolajeni bulmuş olmama

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri