lütfen bakarmısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

***EceM***

Bayan Üye
ya ben başvuru yapmadım direk buraya yazıyorum.ben moderatör olmasa bile mod yada ona yakın birşey olmak istiyorum.aslında ben baktığım forumlara birdaha girmem ama buraya kanım ısındı bu nedenle bu mesajı cevaplamanızı istiyorum...

Saygılar...
***EceM***

konu başlıkları seçip o konu başlıklarına neler yapabileceğini günde kaç Konu + günlük onnline saatini belirtirsen ozkanda sana cvp oLarak dönecektir.!

NormaLde kendimiz ModLarı seçiyoruz.

Yanlız şu anda MoD oLmanızın hiç bi Desteği Yok...

Yakışanada modluk vs vermiyoruz...

SaygıLAr.!

cok yenısınız ...

ayrıca sıte sorumlusu danger dır ben teknık ıle ılgılenıyorum uygun gorurse verebılır bana onaylamak kalır ama dedıgım gıbı yenısınız ..

yetkı ıcın durmuyorsanız zaten zamnala sıız takıp edıp gerekenı verırız ama buyuzden takılmam dersenızde yolunuz acık olsun derım saygılar ..

modluğun pek önemli olduğunu düşünmüyorum.Onunda elbet bi zamanı var.Duyduğuma göre modlukta güvene önem veriliyomuş.Adminlerin güvenini kazanmaya bak;).yine de ben fazla konuşmiim yetkili kişiler yeterli açıklamayı yapmışlar:D

ben foruma hep giriyorum ve nerdeyse tüm konulara bakıyorum siz neler yapabilirsin diye sormuşsunuz ben o konuları gezerken uygun olmayan birşey varsa size söyleyebilirim vs. günde birsürü konu açabilirim ve her gün en az 3 saat online olabilirim bu süre maximum 5-6 saattir bana cevap olarak dönebilirseniz lütfen bir bakın lütfen!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri