Maruva nin Güncesi ...

---> Maruva nin Güncesi ...

Off allahım sen yardım et meğer herseyin başı saglikmis nası huzursuz oluyor insan hep dua ediyorum oglusumu kucağıma alsaydım başka bişey istemem şu kramplarim geçse mide bulantilarim bitse ahh ahh

Mrb
Buaralar çok sık yazıyorum dimi sana çünkü uyuyamıyorum ve vakit geçsin istiyorum
Bugün denizdeydim tek.basima uzun uzun denizi izledim casual geldi aklıma allah im hep gelicek ben neden bu kadar çok etkilendim bu durumdan hiç bilmiyorum

---- Mesajlar Birleştirildi ----

Tuhaf bi şekilde her denize gitmemde aklıma geliyor merak ediyorum ne yaşandı o gün sevgilisi şuan ne alemde belki de evlendi ki büyük ihtimalle evlenmiştir olan sanırım ölene oluyor böyle durumlarda sonra babam geliyor aklıma falan filan nys çok uzatmicam sana bugünümü anlatiyim

Sabah erkenden doktora gittim ultrasonda oglusumu gördüm gayet iyi ama ben iyi değilim kansizligim var ve bu şekilde doğum yapamazmisim kiramplarim falan bu yuzdenmis kan takviyesi yapılacakmış falan filan aslında endişeliyim ama çok fazla stres yapmamaya çalışıyorum bu durumdan uğur a hiç bahsetmedim gayet iyiyiz dedim istanbul a döndüğümde kendi doktoruma gidicem

Sonra eve geldim ama duramadım evde çok sıcak gerçekten kendimi denize attım denizden döndüğüm de kargoyla karşılaştım uğur bi paket yollamış içinden bi sürü bişeyler çıktı ama bi CD yollamış bana okadar güzel şeyler soylemiski çok duygulandım cnm benim bana sürpriz yapma peşinde ama ben ortak arkadaşlarımızdan öğrendim yarın akşam burda olcakmis haftasonu bi planları var ama okadarini öğrenemedim sadece geleceğini ogrenebildim

Pazar günü de büyük ihtimalle doncem artık çünkü kendimi hiç iyi hissetmiyorum iyi değilim ama uğur a da belli etmemeye çalışıyorum böyle işte cnm benim onu çok seviyorum inş birlikte yaslaniriz

Mrb
İstanbuldayım 1 hafta oldu sanırım 2 gün arayla hastanede yattım kan takviyesi bi yön vitaminler falan oğlumun sağlığı yerinde çok şükür ama ben iyi değilim iyi olcak inş sürekli yatıyorum arkadaşlarım geliyorlar sagolsunlar ve uğur her zaman yanımda kurban olduğum bunların dışında başıma gelen biseyi aanlatıcam sana

Evime yeni taşındım sayılır anlatmıştım ya sana da binamızda yeni sayılır pek fazla komşumuz yok ben böyle istemiştim çünkü aslında site içinde ama site tam anlamıyla dolu değil yeni yeni satılıyor hergün biri taşınıyor tam sitenin kapısına bakan odam var cam kenarı kendime güzel bi köşe yaptım ordan dışarıyı izliyorum kahve köşesi gibi bi yer gizem aradı sana geliyorum diye gizem üni den arkadaşım buara nisan söz işleriyle yoğun bana da uğramak istemiş ama benim herseyimi bilir çok iyidir

Bende kahvemi aldım elime onun gelmesini bekliyorum camdan bakıyorum kapıda güvenlikte Ömer le karısını gördüm ama inanamadım bi an yanlış görüyorum heralde dedim çünkü Ömer çok kilo aldığı için benzettim diye düşünürken gizem geldi ve gizem e slm verdi onuda gördüm ama hala bişey soruyorlar galiba yok cnm onun ne işi var burda diye kendi kendimi teselli ediyorum nys gizem eve geldi Ömer ı gordunmu dedi

O omermiydi gerçekten dedim evet senin yan bina dan ev almışlar buraya tasincaklarmis dedi ve bütün dünya başıma yıkıldı resmen benim kiyametim başıma koptu hala inanamıyorum biliyomuydu acaba benimde burda olduğumu allah im nası bi imtihandayim korkuyorum çok korkuyorum huzurum bozulacak diye

Ömer benim üniversite yıllarımda ki kabusum ilk başta sevmiştim hemde çok ama beni aldattı affettim bu defa ailesi beni istemediler ama biz 4 yıl çıktık sonrasında sokak ortasında ondan çok şiddet gördüm ya hangi birisini anlatıyım benim paramla kumar oynadı falan yani kabusum ve karısı beni biliyo benimle konuşmaya geldi falan çok uzun şeyler bunlar ne işi var burda

Şimdi uğur a taşınalım desem yeni geldik zaten ve ben çok istedim çok sevdim buraları olurmu neden dicek ne dicem hala tasinmadi omerler ..e bu defa da hergün onu gorcem allah im sen yardım et bana bişey olsun bi mucize ve gelemesinler buraya cikmazdayim dardayım gercekten

Buarada artık son ayım bebeğim geliyo ama sevincim kursağımda kaldı resmen ne güzel mutlu mutlu hergün onun için alışveriş yapiyodum uf ya nerden çıktılar akşam bi daha gördüm yine geldiler gittim yattım erkenden uyudum uğur da sürekli soru soruyor neyin var diye

Son olarak biseyden de bahsedicem telefonumda güncel haberler vardı sildim içim kaldırmıyor çünkü çok üzgünüm bu son olan olaylardan dua ediyorum sürekli neler oluyor böyle allah devletimizi milletimizi korusun herkes gibi benimde endişelerim var uğur bi canımız var allah a verecek diyo ama artık benim 2 canım var tamam ben canımı veriyim ama geride 1 canım kalırsa naparim diyorum allahım sen koru bizleri yarın için uğur a söyledim beni Eyüp Sultan a götür dedim çünkü ben ne zaman çok daralsam bunalsam oraya gidiyorum benim siginagimda önce allah sonra orası işte

Mrb
Uzun zaman olmuş dimi...
Nası aklıma geldin biliyomusun uzun zamandır hiç geçmeyen baş ağrım var ve mide bulantısı çok şiddetli nedenini bulamıyorlar ve artık ilaçlarda fayda etmiyor ben yine uykusuz bu gece de seni hatirladim

Mrb
Uyumaya calisiyodum tam uyuyamıyorum 1 sn e yokki gözümdeki yaş dinsin çok kötüyüm çok mutsuzum ve içim çok aciyo uğur yanımda o iyiki var elimi hiç bırakmıyor onunda canı yandı doğru ama o benden daha güçlü

Hastaneye kaldirildim meğer bebeğimin boynuna kordon dolanmış karnımda olmuş beni zehirlemeye başlamış ama doktorumuz ultrasona girince anladı hemen bebeği almamız lazım dedi sonrası hayatımda bu acıyı da tattım buda geldi başıma o hastaneden eve eli boş dönmek odasına giremiyorum allah im sen yardım et

Herşey üst üstte geldi ne yazık bi felaketin zinciri gibi randevuya gidemedim aradım yeniden randevu aldım o süreçte olan bişey bi gece çok hareketliydi ertesi gün hiç hareket etmedi allah im kucağıma bile alamadım alsaydım birakamazdim zaten ne büyük bir acı uğur un tesellisi de ya büyüdüğünde kaybetseydik diyo bana hiç farkı yokki ah oğlum sen bize naptin böyle annen seni pamuklara saracakti

İyi değilim hemde hiç iyi değilim zamana ihtiyacım var evet belki zamanla alisicam bu acıya da Rabbim diyorum böyle istedi yeniden toparlandigimda yine yazarım dua istiyorum sadece dua bu içimin yangını geçsin ve ben toparlanayim

Mrb
Nerden başlıyım bilmiyorum en azından şunu soylicem daha iyiyim
Kullandığım ilaçlardan dolayı kilo aldım zaten hamilelik kilolarım da vardı spor a başladım hafta da 3 gün spor merkezindeyim diyetisyene gittim diyet listem var aslında sürekli moralim bozuk olduğu için sürekli yedim ama şimdi veriyorum çok şükür ve iş e başladım drama ve ingilizce derslerine gidiyorum özel bi kreş çocuklarla olmak bana çok iyi geliyor öyle işte daha iyi olcam inş. Toparlaniyorum işte burada uğur şirketi taşıyor ve bizimde tasinmamizi istiyo bakalım zaman ne gostercek

Taşınmaya karar verdik ev araştırıyoruz ... tatildeyiz ama hiç biyere gitmedim ben evdeyim .burada allah hiç kimseyi kimseye muhtaç etmesin kulu kulun eline düşürmesin bi işim olsa 40 kapı gezsem 40 oda yüzüme kapanır gibime geliyor kötü günümde yanımda kimse yoktu iyi günümde eşim dostum ne kadar çok bunu anladım ama çok ağır geldi allahım sen büyüksün şimdi tasinicam ya onu düşünüyorum kim gelir bana yardıma nası yaparım uğur da sürekli işte ben çok yalnızım çok hiç kimsem yok gerçekten

Mrb kaç ay olmuş ben çok zayıfladım ve 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim kendimi baya bi toparlamistim cinsiyetini çok merak ediyorum inş sağ saglim kucağıma alırım

Mrb
Yillar mi geçmiş uzerinden inanmiyorum arden doğdu buyudu bile ben nadil bu kadar uzun zaman sana yazmadan durabildim hayret...
Suan balikesirdeyim elimde cayim onumde koca bir paket bitirdiğim cekirdek çöpleri strese girince yaptigim sey bu arka fonda sezen aksu gozlerimin pınarı yasla dolu birazdan pit pit dokulecekler...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri