nones

---> nones

Tanımam etmem, ama sadece siyasi görüşünden dolayı kendisine sempatim var. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla üslubu da naif.

Diesel'in aşkı olduğunu kendisini merak ettiğim için öğrendim. Diesel'i de günahım kadar sevmem. Ne yapıcaz şimdi bilmiyorum.

Size mutluluklar diliyim mi? Diesel elime düştün len.
Yok yok iyidir be diesel de, ama biraz heyecanlı. Size bir ömür boyu mutluluklar diliyorum son olarak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> nones

Tanımam etmem, ama sadece siyasi görüşünden dolayı kendisine sempatim var. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla üslubu da naif.

Diesel'in aşkı olduğunu kendisini merak ettiğim için öğrendim. Diesel'i de günahım kadar sevmem. Ne yapıcaz şimdi bilmiyorum.

Size mutluluklar diliyim mi? Diesel elime düştün len.
Yok yok iyidir be diesel de, ama biraz heyecanlı. Size bir ömür boyu mutluluklar diliyorum son olarak.

Amin

Duygularımız Karşılıklı.

Güzel Dileklerin İçinde Teşekkürler.

---> nones

Mesajda neyi editledin?

Oğlum madem bir şey editliyorsunuz altına not düşün, insanı yazdığına yazacağına pişman ediyorsunuz ha.

---> nones

@diesel

sana kızmakla gülmek arasında gidip geliyorum, bazen de sevmekle nefret etmek arasında.

oyhş yoksa aşık mı oluyorum?

Şaka bir yana da bu konuda haklısın "len". Ben bu konuda genelde dikkatli davranırdım, ama işte demek ki o an bir gaflete düşmüşüm.

Diesel bu konuda bir standart getirin bütün yönetimdeki arkadaşlara, edit koyanlar altına hangi kelimenin ya da hangi cümlenin ne sebeple düzenlendiğini yazsınlar.

Şimdi diyeceksin ki senin gibi pimpirikli meraklı kaç adam var forumda? Haklısın bilader.

Tekrar konuya dönecek olursak "nones" takdir ettiğim bir üyedir.

Son düzenleme:
---> nones

@diesel

sana kızmakla gülmek arasında gidip geliyorum, bazen de sevmekle nefret etmek arasında.

oyhş yoksa aşık mı oluyorum?

Şaka bir yana da bu konuda haklısın "len". Ben bu konuda genelde dikkatli davranırdım, ama işte demek ki o an bir gaflete düşmüşüm.

Diesel bu konuda bir standart getirin bütün yönetimdeki arkadaşlara, edit koyanlar altına hangi kelimenin ya da hangi cümlenin ne sebeple düzenlendiğini yazsınlar.

Şimdi diyeceksin ki senin gibi pimpirikli meraklı kaç adam forumda? Haklısın bilader.

Tekrar konuya dönecek olursak "nones" takdir ettiğim bir üyedir.

kilicdaroglufes_widec.jpg

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri