Önceki Yaşamınızda Kimdiniz?

$owaLyé

Kayıtlı Üye
http://users.pandora.be/gad/re/turks.html

Açılan sayfada doğum tarihinizi gün ay yıl olarak girip öğren butonuna tıklayın.

ben baktım bile

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. .

Bugünkü Mısır civarında bir yerlerde 1100 civarında doğdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

--------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
reenkarnasyon saçmalıktır.....:( inancımıza terstir...ahiret inancı olmayan meteryalist akıllıların uydurmasıdır....:(

katılmak istemiyorum ve tepki göstermedende duramadım...bence herkes gerekli tepkiyi göstermelidir....

Sed Hakli Olabılır Bilmiyorum Baktım AmA İnandırıcı Değil Birde Sanal Olması Bence Gercek Olamaz

ya neyi tartışıyosunz bakın 2 kere aynı tarihi girin aynı şey geliyo yani biraz mantıklı olun

biraz fazlamı tepki verdim neci :D

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .

Bugünkü Kore civarında bir yerlerde 1650 civarında doğdunuz.

Bir cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz..

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Kendinizi sevme duygunuzu ve insanların kalbine ümit serpme yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Hırs her şey değildir. Gerçek define ruhunuzda gömülüdür.

işte buymuşş:p walla olabilir yaa:s

Çekingen, yalnız ve kendine güvenen insanlar her yerde ve sizin probleminiz. Dersiniz: Kendinizdeki bu eğilimleri yenmek ve sonra da diğer insanlara yardım etmek.

Yazılanlardan Sadece Bu Biraz Beni Anlatiyo...Ben Zaten Batıl İnanclara İnanmam..Dolaysıyla Buda Sacma

Teşhis:

Bugünkü Güney Yeni Zelanda civarında bir yerlerde 700 civarında doğdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Daima yeni açıklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamı kafasına sahiptiniz. Çevre o kafayı sık sık yanlış anladı ancak bilgisine saygı gösterdi.

En sıradan ve en alışıldık olaylarda bile büyü sizin çevrenizde. Dersiniz: Büyüyü öğrenmek ve insanlara onu açıkça görmeleri için yardımcı olmak. Siz bir büyücüsünüz!

Bugünkü Güney-Doğu ABD civarında bir yerlerde 1775 civarında doğdunuz.

Bir tayfa veya ayakkabıcıydınız..

saçma ne alaka şimdi :D

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .

Bugünkü Kuzey Afrika civarında bir yerlerde 1400 civarında doğdunuz.

Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Dersiniz: İnsanlara karşı nazik tavır geliştirme, anlayış ve şefkat hediyesini elde etme.

Yazık bana BEAA ben açlıktan ölmüşümdür oralarda :D

Teşhis:

Bugünkü Moğolistan civarında bir yerlerde 1525 civarında doğdunuz.

Bir maskara, müzisyen, şair veya tapınak dansçısıydınız..

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.

Kendinizi sevme duygunuzu ve insanların kalbine ümit serpme yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Hırs her şey değildir. Gerçek define ruhunuzda gömülüdür.

benim ki bu:D

hahahahaah harbi yaaa:D bide erkektiniz diyoya onu okudum koptum erkek gibi kızsın kodunmu oturtuyosun derlerdide ne alaka falan derdim geçmişten kalmş:D:D:D

bu arada hala şiir yazıyorum hala dans ediyorum(modern dans dersleri alıyorum)
geçmişten bişeyler bulaşmış:D MASKARALIK ZATEN BAŞ MESLEK:d
iyi gırgır yaparım :Dkafaya göre adam olsun yeter:D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri