paint ve kara kalem yazı calısmalarım

---> paint ve kara kalem yazı calısmalarım

Şöyle bir yorum yapabilirim. Yazı tarzın güzel. Yazı okunmuyor demelerine aldırma çünkü graffiti tarzdaki yazıların amacı orada yazı değil de sanki resim varmış gibi gorunmesi. Paintten yapmışsın. Ben de bir ara yapıyordum. Hatta bir kartpostali çizmiştim paintte. Mouse ile cizmek gerçekten zor. Bir keresinde de 5 farklı çizim yapmıştım paintte ve videoya almıştım her bir saniyesini :) cidden müzikle çok hoş olmuştu. Sözün kisasi sende geliştirilmesi gereken bir ışık var ama çok pratik yapmalısın. Çok taslak yaparsan daha profesyonellestıgini görürsün. Ellerine sağlık . Yola devam :)
önce yorumu. için tşk ederim beğen më ne sevindim elimde geldiği ce bir şeyler yapmaya çalıştım işte işte sıkıntı olan ben sürekli. yapamıyorum

AmzGXv.jpg

[MENTION=169342]Mesa[/MENTION]

[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION] ya sen bitanesin teşekkür ederim canım çok mutlu oldum ::love::

RVkp46.jpg

90
buda sana :) [MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION]

rVMND7.jpg

Son düzenleme:

Güzel bir uğraş bende resim çizmeyi severim ama pek yeteneğim yok gördüğüm resimleri biraz biraz çiziyorum

Hii cok güzelll .)) Harika olmus .)) Kim yapti bunu ve nerden esti .)) Allah razi olsun cok mutlu oldum .)) Avatar yapabilir miyim bunu? .)))

Bakar körüm yeminle .))) Konunun adini ve resimdeki imzani görmedim gonsu .)) Ellerine saglik .)) Bayildim valla .))

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri