YGS'de TorpiL yaLanı .. | Yılmaz iLker Şahin | Kendi AraştırmaLarım

endLesS

Webmaster
Merhabalar ..

Dün Nazlının ProfiLinde Görmüştüm bu oLayı ve Dikkatimi Çekmişti Acaba oLabiLirmiydi böyLe Birşey Diye ..

Bugünümü Ona Harcadım Desem Yeridir AsLında ..

Ama Birşey Dikkatimi Çekti ..

Kişinin Tc Kimlik Numarasından Araştırdıgımda Mersin Yenişehirde Yaşamakta oLan Yılmaz İlker Şahin'i Tespit Ettim . Sonrasında İse biLgiLerine Baktığımızda Babasının Adının Cafer oLdugunu BuLdum Annesinin Adı İse Handan Şahin Çıktı . İşi Araştırdım Akşam'a Kadar Ve BuLduğum biLgiLeri SizLere Sunayım İsterseniz .

50953030678 Tc Numarası
Yılmaz İlker Şahin 'e Ait oLup 15.02.1992 Tarihinde Doğmuştur . Doğum Yeri Mersin . haLa Yaşıyor . Annesinin Adı Handan Babasının Adı İse Cafer . Mersin Yenişehirde Oturuyor Ama Tam Adresini Veremiyorum MaLesef :R KimLik biLgiLeri, Aile biLgiLeri , Nüfus Kayıt biLgiLeri ise Elimde :R

Şimdi Bu Kişinin İl Emniyet Müdürü oLan Cafer Şahin'in oğLu oLmaSı İhtimaLi %0 Çünkü Uşak İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin'in Hanımının Adı İse Saniye Şahindir .

Peki Bu Olay Nedir ?

Bu Olay İse Görme Engelli Bir Vatandaşımızın Sınav Sonucudur Ve O Kadar aLmaSıda Mümkündür ;)

Kaynak

Bu oLayın Bu DenLi Ortaya ÇıkaranLarın Amacını anLamak Mümkün Tabikide . Ama Bizim Milletimiz Araştırmadan Hemen Yapıştırıveriyor Lafı :R Laptop'dan Vaktimi Sırf Buna Harcadım ki böyLe Birşey oLabiLiyorsa Neden Ösym'ye Dava açıLmaSın . ÖyLe Bır Dava Durumunda İse Sınav İptaLi biLe oLabiLir :R Şimdi ArkadaşLar Bu Durumu Bu Denli Araştırmak Mümkün mü Hayır Ama Araştırmadanda BazıLarına İftira Atmakda Bi O Kadarda Günahtır .

Bu Yazıyı İse Ben Yazdım Her Harfini Her Bir Araştırmasını ise Ben Yaptım Kanıtımda Vardır eLimde . Bu Konuyu Başka Sitede PayLaşacak ArkadaşLar Kaynak BeLirtmeden Bu Konuyu KopyaLarsanızda Hakkımı Ben heLaL Etmem ;)

İçinden Birkaç Bilgiyi Bir Sitede Daha Paylaşmış buLunuyorum Onuda Zaten dieseL'e Gönderecem Linkini ;)

Olay Bundan İbarettir Ve TorpiL iLe aLakaSı Yoktur ;)

Turkish Hacker

Son düzenleme:
---> YGS'de TorpiL yaLanı .. | Yılmaz iLker Şahin | Kendi AraştırmaLarım

Emegine saglık helal ossun xD

Ama Bizim Milletimiz Araştırmadan Hemen Yapıştırıveriyor Lafı :R

nerden biLiyosun araştırmadığımı ??

onu dün ben de araştırdım.ve sonradan işin aslını öğrendim.öğrenir öğrenmez de profiLimden yazdığım yazıyı + forumdaki konumu siLdim.şmdi gir bak bakaLım profiLime o yazı haLa duruyor muymuş :)

bu haber bugün gazetede de çıktı ve çenemi kapadım tek laf biLe etmedim işin asLını öğrenince.

Emeğine sağLık Emre ~
çok hakLısın :)

Emeğine sağLık kalwyenede xD.sonunada ekLemişş turkish hackker die ha hahaha

nerden biLiyosun araştırmadığımı ??
onu dün ben de araştırdım.ve sonradan işin aslını öğrendim.öğrenir öğrenmez de profiLimden yazdığım yazıyı + forumdaki konumu siLdim.şmdi gir bak bakaLım profiLime o yazı haLa duruyor muymuş :)
bu haber bugün gazetede de çıktı ve çenemi kapadım tek laf biLe etmedim işin asLını öğrenince.

Orda Lafım Sna DeğiLdi ki hmen sinirLenme :)

SanaL aLem Bu SekıLde haberLerLe DoLdu Taştı . Ben Sdece senın profıLınde gordugumu soylemıstım orda ;)

lafın ucu bana da dokunuyo sonuçta

lafın ucu bana da dokunuyo sonuçta

Ama Bizim Milletimiz Dediğim İçin Banada Dokunuyor Merak etme :R

Dediğim Gibi Kasten Sana Dedıgım bırsey degıl sıldıgın konuyuda gordum profıLınıde Ben Sadece oLay Orda Dikkatimi Çekti Demiştim :R

taam hadi affettim :R

teşekkürler bilgi için hatta + rep :R

Neyn kawgasını yapıonuz haLa çözemedim hahaha Melih hakLı bizm milletimiz böLe şeyleri yapmak değil akıllarına biLe getiRemezLeR Bizim tüRk milleTi ne oLup oLmicağı beLLisiz :R

Şu Torpil Olayını Bilmem de...Türkiyede Bu Tip Ygs,Sbs Gibi Sınavlarda Kaytarmalar Vardır...Torpil İlla Emniyet Müdürlerinden,Askerlerden Olacak Diye Bir Kaide Yok.
Özellikle Doğu İllerinde Bu Tip Durumlar Söz Konusu...O Zaman ki Adıyla Lgs den Gelen Bir Kaç Çocukla Tanısıklığım Vardır.Gülerek Pişkince Anlatırlar Birde Denyolar.
Çoğu Hocamın Doğu İllerinden Gelmesi ve Gözleriyle Gördüklerini Anlatması Bunları Kanıtlar Niteliktedir.Zaten Herhangi Bir Doğulu Öğrencinin Puanına Bakarak Girdiği İyi Yerleri Tespit Edip O Öğrenciyi Takip Ederseniz,Şikenin,Şaibenin Babasını Görürsünüz.xD

Neyn kawgasını yapıonuz haLa çözemedim hahaha Melih hakLı bizm milletimiz böLe şeyleri yapmak değil akıllarına biLe getiRemezLeR Bizim tüRk milleTi ne oLup oLmicağı beLLisiz :R

hakLısın Bro :R

Şu Torpil Olayını Bilmem de...Türkiyede Bu Tip Ygs,Sbs Gibi Sınavlarda Kaytarmalar Vardır...Torpil İlla Emniyet Müdürlerinden,Askerlerden Olacak Diye Bir Kaide Yok.
Özellikle Doğu İllerinde Bu Tip Durumlar Söz Konusu...O Zaman ki Adıyla Lgs den Gelen Bir Kaç Çocukla Tanısıklığım Vardır.Gülerek Pişkince Anlatırlar Birde Denyolar.
Çoğu Hocamın Doğu İllerinden Gelmesi ve Gözleriyle Gördüklerini Anlatması Bunları Kanıtlar Niteliktedir.Zaten Herhangi Bir Doğulu Öğrencinin Puanına Bakarak Girdiği İyi Yerleri Tespit Edip O Öğrenciyi Takip Ederseniz,Şikenin,Şaibenin Babasını Görürsünüz.xD

Aynen oyle :)

Var Zaten Oyle OlayLar Bunu BıLıyor Cogumuz ama bu Tip Engelli birisinin Üstüne bu kadar gidiLmesi Ve Ösym'yi bu denLi Haksız DUruma Düşürmek Düşündürdü beni bro :R

Neyse biLinçLendireLim DediK :R

İlk başta anlamadım ne yazdıgını sonradan tekrar okudum
Yazık ya görme engelli diye böyle yapılmaz
teşekkürler

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri