zihin okuyucu

---> zihin okuyucu

Çözdüm hacı xD Biraz zorladı ama benden kaçmaz.

Her harf bulundugunda rakamların yanındaki harflerin degiştigini fark ettim. Sonra düşününce adamlar öyle bir sistem kurmuş ki her tahminde istedigin sayıyı tut yine aynı harf'e denk geliyo :) yani Senin kaç sayı tuttugunun önemi yok hangi harfin gelecegi belli :R

---> zihin okuyucu

evet mantıken doğru, yakalamışsın olayı ama tam net işleyiş biçimi nasıl. nasıl oluyor da her tuttuğumuz sayının karşılığı aynı harfe denk geliyor. bunu anlat bana :)

---> zihin okuyucu

ben genelde cevaplamayı severim ya, sen sorda ben tahmin edim biraz :)

---> zihin okuyucu

himmm

tamam..

bir adam varmis bankta oturuyormus elinde sigra ve gazete okuyormus, adam okadar dalmiski hic canlanmiyormus.
yanina bir kadin gelmis kendi ustunu basini parcalamis ve polis cagirmis bu adam bana tecavuz etmeye calisti diye. polis gelmis
adama bakmis ve seslenmis kadin boyle iddiada bulunuyor dogrumu diye, adam yoo hayir diyor. polis adamin omuzuna vurarak. evet, sen birsey yapmamissin diyor.

polis nerden anliyor adamin dogru dedigini ???

---> zihin okuyucu

evet mantıken doğru, yakalamışsın olayı ama tam net işleyiş biçimi nasıl. nasıl oluyor da her tuttuğumuz sayının karşılığı aynı harfe denk geliyor. bunu anlat bana :)

Çünkü sen hangi sayıyı tutarsan tut 9 ve 9 un katlarına denk geliyo harflerde 9 un katlarında oldugu için hep o harfe denk geliyor olay bu

---> zihin okuyucu

en son sana rep vermissim galiba, once baskasinin mesajini degerlendirmem gerekliymis sonra seninkini, nikini gorunce hatirladim unutmustum :) dur bu soruyu bildigi icin once caspera rep vereyim sonra sana :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri